Рада створила іномовну телерадіокомпанію Ukraine Tomorrow

8 грудня 2015 в 11:42

Депутати схвалили закон про систему іномовлення.

Верховна Рада
Пріоритетним мовою мовлення Ukraine Tomorrow буде англійська - не менше 50% від загального обсягу
Сайт Верховної Ради України

Верховна Рада України 282 голосами прийняла закон про систему іномовлення в Україні (2334а), яким передбачається створення державного підприємства "Іномовна телерадіокомпанія України Ukraine Tomorrow (ІНТУ).

"ІНТУ утворюється у формі державного підприємства на базі державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" та товариства з обмеженою відповідальністю "Банківське телебачення" і підпорядковується центральному органу виконавчої влади у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України", - говориться в проекті закону.

Передбачається, що підприємство буде підпорядковане Міністерству інформаційної політики. Завданнями ІНТУ стануть об'єктивне, повне і своєчасне інформування іноземної аудиторії про події в Україні, інформаційна підтримка українців, які перебувають за межами країни, забезпечення платформ для дискусії щодо офіційної позиції органів влади України з важливих тем у сферах політики, культури та економіки з метою сприяння взаєморозуміння та обміну ідеями між різними культурами і народами.

Згідно з прийнятими поправками, пріоритетним мовою мовлення буде англійська - не менше 50% від загального обсягу. Представляючи проект, міністр інформаційної політики Юрій Стець нагадав, що платформа іномовлення запущена з 1 жовтня.

4 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про систему іномовлення УкраїниУ серпні Міністерство інформаційної політики отримало у власність від уряду телеканал "БТБ" (ТОВ "Банківське телебачення"), який раніше належив Нацбанку, для створення каналу Ukraine Tomorrow для мовлення за кордоном.

Планувалося, що Ukraine Tomorrow запустять до кінця поточного року. Мовлення планується на трьох мовах: англійською, українською і російською. Також буде матися контент кримськотатарською мовою.

За матеріалами: DT.UA , ЛігаБізнесінформ ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...