Путін замахнувся на священика, який намагався поцілувати його руку (відео)

7 серпня 2012 в 11:11
Президент Росії Володимир Путін під час офіційного візиту на святий острів Валаам потиснув руки кільком прихожанам, які прибули на раду міністрів і одному з священиків. Інший священнослужитель монастиря замість рукостискання віддав перевагу в поясному поклоні поцілувати руку Володимира Путіна. Путін був збентежений такою поведінкою, після чого з незадоволеним поглядом замахнувся на нього кулаком.
putin.jpg
skuky.net

Президент Росії Володимир Путін агресивним жестом висловив своє невдоволення, коли ігумен Спасо-Преображенського Валаамського монастиря Мефодій намагався поцілувати йому руку.

За інформацією прес-секретаря Валаамського монастиря Михайла Шишкова, ігумен спробував поцілувати руку президента Росії Володимира Путіна на знак визнання народом Македонії «великого російського народу».

Поцілунок руки характерний для східного православ'я. Цей жест означає смиренність, і в цій традиції не тільки мирянин цілує руку священику, але і священик - мирянину. Шишков повідомив, що священик є помічником ігумена Валаамського монастиря з прийому гостей.
 


«Він македонець, він приїхав до Росії з Македонії і вирішив присвятити себе служінню Богу. Я особисто підійшов до батька Мефодія і запитав - ось у ЗМІ обговорюється питання, чому ви поцілували руку президента Росії. Він відповів - «Я поцілував руку президента Росії на знак визнання маленьким народом великого російського народу», - розповів Шишков.

Читайте також:

Головний дипломат ЄС осоромилася перед зустріччю з президентом: «Я не знаю, як він виглядає» (відео)


Кандидата у президенти США на 1 квітня розіграв власний передвиборчий штаб (відео)

Німці очолили рейтинг найбільш недотепних націй

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...