Топ Новини

Путін вирішив пускати в Росію тільки за закордонними паспортами

12 грудня 2012 в 10:20
Через 2 роки Росія перестане пускати до себе громадян СНД, у тому числі й України, за внутрішніми паспортами. "Максимально спрощені" правила в'їзду будуть для громадян країн Митного союзу.
putin_vystup.jpeg
kremlin.ru

До 2015 року в'їзд до Росії повинен буде здійснюватися тільки за закордонними паспортами, заявив президент РФ Володимир Путін.

"Вважаю обґрунтованим і необхідним посилення покарання за незаконну міграцію, за порушення у сфері міграційного обліку", - сказав Путін, виступаючи перед Федеральними зборами 12 грудня.

За словами російського президента, республіки СНД (в тому числі і Україна), громадяни яких в'їжджають в Російську Федерацію за загальногромадянськими паспортами, вже остаточно сформувалися як держави.

Путін додав, що відповідні поправки у законодавство вже внесені у Держдуму, і звернувся до депутатів з проханням "прийняти ці закони".

При цьому, уточнив він, максимальними спрощеннями правил перетину кордонів Росії будуть користуватися громадяни країн Митного союзу і Єдиного економічного простору.

Як відомо, Москва активно закликає Київ приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану. На сьогодні в органах МС Росії належить 47% голосів, Казахстану і Білорусі - по 21. У разі входження України їй «перепаде» відсотків 10.

Читайте також:

Янукович їде до Москви знову говорити про Митний союз

Росія побоюється нової «помаранчевої революції» в Україні

З 1 грудня українські заробітчани в Росії повинні будуть підтверджувати знання російської мови

Клінтон підозрює, що під маркою Митного союзу Росія запускає процес «радянізації»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...