Путін у найближчі роки має намір визначити життя Росії на десятиліття вперед

7 травня 2012 в 08:57
Володимир Путін заявив у своїй інавгураційній промові, що від наполегливості в облаштуванні величезних російських просторів «від Балтики до Тихого океану», від здатності «стати лідерами і центром тяжіння всієї Євразії», залежить життя майбутніх поколінь.
putin_pravitelstvo_rossii.jpg
government.ru

Володимир Путін, який вступив на посаду президент РФ, заявив, що Росія вступає у новий етап свого розвитку.

«Нам потрібно вирішувати завдання принципово іншого рівня, іншої якості і масштабу. Найближчі роки будуть визначальними для долі Росії на десятиліття вперед», - заявив Путін у своїй інавгураційній промові.

Він підкреслив, що життя майбутніх поколінь, історична перспектива держави і всієї нації залежить сьогодні від реальних успіхів у створенні нової економіки та сучасних стандартів життя.

«Від наших зусиль зі збереження народу і підтримки російських сімей, від нашої наполегливості в облаштуванні величезних російських просторів від Балтики до Тихого океану, від нашої здатності стати лідерами і центром тяжіння всієї Євразії залежить життя майбутніх поколінь», - додав президент.

«Ми доб'ємося наших цілей, якщо будемо єдиним, згуртованим народом, якщо будемо дорожити нашою Вітчизною, зміцнювати російську демократію, конституційні права і свободи, розширювати участь громадян в управлінні країною, у формуванні національного порядку денного», - підкреслив він.

«Ми обов'язково доб'ємося успіху, якщо будемо спиратися на міцний фундамент культурних і духовних традицій нашого багатонаціонального народу, на нашу тисячолітню історію, на ті цінності, які завжди складали моральну основу нашого життя», - переконаний глава держави.

Як стало відомо, Путін вступив на посаду президента Росії, принісши присягу на конституції країни. Він став главою держави вже втретє, але вперше на шість років.

Читайте також:

Янукович пообіцяв високий рівень представництва України на інавгурації Путіна

Близько трьох тисяч осіб запрошені на інавгурацію Путіна

На мітингу проти Путіна в Москві затримали 436 осіб

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...