Топ Новини

Путін спростить отримання громадянства РФ для вихідців із Російської імперії

9 липня 2012 в 12:42
Президент Росії вважає, що «роль співвітчизників, які постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення». «Вважаю за необхідне знову повернутися і до питання про полегшений порядок надання російського громадянства», - підкреслив Путін.
putin.jpg
uainfo.censor.net.ua

Президент Росії Володимир Путін поверне полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам, які народилися в Радянському Союзі та Російської імперії.

Про це він повідомив на нараді послів і постійних представників у Москві.

«Вважаю за необхідне знову повернутися і до питання про полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам, які народилися в Радянському Союзі та Російській імперії», - підкреслив Путін.

- Путін сконцентрується на зміцненні впливу на пострадянському просторі

Він додав, що «роль співвітчизників, які постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення, оскільки багато хто хоче бути корисними своїй історичній Батьківщині, хоче підтримати її, а наші закордонні установи недооцінюють такий настрій і не належною мірою орієнтують свою роботу на цю важливу ділянку».

Раніше представники українських правих сил неодноразово заявляли, що Росія активно паспортизує громадян Севастополя. У той же час в Україні подвійне громадянство заборонене.

Читайте також:

Глава адміністрації Путіна: Закон про російську мову піде Україні на користь

Янукович не звинувачує Путіна у високих цінах на газ для України

Путін очолив російсько-українську міждержавну комісію

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...