Топ Новини

Путін сконцентрується на зміцненні впливу на пострадянському просторі

7 травня 2012 в 18:47
Співпрацю та інтеграцію в СНД доручено розглядати як ключовий напрямок зовнішньої політики Росії.
sng.jpg
obozrevatel.com

Президент Росії Володимир Путін доручив Міністерству закордонних справ РФ спільно з іншими федеральними органами виконавчої влади розглядати розвиток багатосторонньої взаємодії та інтеграційних процесів на просторі Співдружності Незалежних Держав (СНД) як ключовий напрямок зовнішньої політики Росії.

Про це йдеться в указі Президента "Про заходи щодо реалізації зовнішньополітичного курсу РФ", повідомляє прес-служба Кремля.

Зокрема, доручається послідовно проводити курс на подальший розвиток різнопланової співпраці держав - учасниць СНД у соціально-економічній, гуманітарній, правоохоронній та інших сферах; сприяти вступу в силу і практичної реалізації договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011

Путіну не терпиться втягнути Україну якщо не в Митний союз, то в єдиний економічний простір


Доручено продовжувати активно розширювати взаємодію з Білоруссю в рамках Союзної держави; сприяти поглибленню євразійської інтеграції в рамках Митного союзу і Єдиного економічного простору РФ, Білорусі та Казахстану і створення до 1 січня 2015 р. Євразійського економічного союзу (ЄврАзЕС). При цьому необхідно виходити з відкритості цих процесів для приєднання інших держав, перш за все членів Євразійського економічного співтовариства та учасників СНД, сприяти міжнародному позиціонуванню нових інтеграційних структур.

Крім цього, доручено зміцнювати організацію договору про колективну безпеку, її механізми оперативного реагування на сучасні виклики і загрози та її миротворчий потенціал, вдосконалювати зовнішньополітичну координацію в рамках цієї організації.

Дано доручення продовжувати активно брати участь у пошуку шляхів вирішення придністровської проблеми на основі поваги суверенітету, територіальної цілісності і нейтрального статусу Молдавії при визначенні особливого статусу Придністров'я. Доручено продовжувати послідовну роботу в інтересах врегулювання нагорно-карабахського конфлікту у взаємодії з іншими державами - співголовами Мінської групи ОБСЄ і на основі принципів, викладених у спільних заявах Президентів РФ, США і Франції, зроблених у 2009-2011 рр..

Крім цього, необхідно активно сприяти становленню Республіки Абхазія та Республіки Південна Осетія як сучасних демократичних держав, зміцненню міжнародних позицій, забезпеченню надійної безпеки і соціально-економічному відновленню цих республік, наголошується в указі.

Нагадаємо, сьогодні, 7 травня, Путін вступив на посаду Президента Російської Федерації.

Читайте також:

Путін дасть поштовх для розвитку відносин з Україною, - посол Росії

Путін має намір визначити життя Росії на десятиліття вперед

Терьохін запропонував посадити Азарова в Лук'янівське СІЗО за договір з СНД

Україна не буде ратифікувати договір про вільну торгівлю з СНД в нинішній редакції

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...