Топ Новини

Путін сказав росіянам, що вони не хочуть хаосу як в Україні

8 грудня 2011 в 09:44
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що частина організаторів вуличних демонстрацій діє, виходячи зі своїх вузькокорисливих політичних цілей, однак більшість громадян країни не хочуть розвитку ситуації за сценарієм Киргизії або України.
putin_azarov1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми з вами всі тут дорослі люди, і всі розуміємо, що частина організаторів діє за відомим сценарієм, і перед ними свої вузькокорисливі політичні цілі", - заявив В.Путін на засіданні координаційної ради Загальноросійського народного фронту.

Разом з тим, В.Путін додав: "Але ми з вами також знаємо, що в нашій країні люди не хочуть розвитку ситуації, як це було в Киргизії або нещодавно в Україні. Ніхто хаосу не хоче".

"Спираючись на переважну більшість громадян, які не хочуть хаосу в країні, правоохоронні органи повинні все це організувати в рамках чинного закону і Конституції нашої держави", - заявив В.Путін на засіданні координаційної ради Загальноросійського народного фронту.

Прем'єр додав, що сподівається, "що так воно і буде".

Нагадаємо, за останніми даними про своє бажання взяти участь в суботньому антиурядовому мітингу (10 грудня) в Facebook уже заявили 24 тисячі людей.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...