Топ Новини

Путін розкритикував український парламент

18 жовтня 2011 в 07:03
Політична система Росії перебуває у процесі становлення, і «ніяких волюнтаристських рішень» прийматися не буде. Про це російський прем'єр Володимир Путін заявив в інтерв'ю федеральним телеканалам.

«Ми будемо завжди у діалозі з громадськістю, із суспільством перебувати. Будемо шукати такі форми, при яких наша політична система була б стійкою», - підкреслив В.Путін.

«Питання тільки в тому, як нам розвивати ось ці демократичні інститути. Нам потрібно постійно у пошуку перебувати. Нам потрібно подивитися: нам що, скажімо, потрібно у парламенті 10-15 партій? Потрібно прибрати взагалі поріг проходження до парламенту чи ні? Але ми знаємо приклад наших сусідів в Україні. Нам хіба потрібна українізація нашого парламенту, де неможливо практично нічого обговорювати?» - цитує слова голови російського уряду його прес-служба.

При цьому він навів приклад Сполучених Штатів: «Там багато партій? Там бар'єру немає? Але там дуже багато інструментів, застосовуючи які, держава домагається того, що у Конгресі присутні лише дві великі партії, йде значна боротьба в рамках цих партій спочатку. І там реально демократія розвивається, у тому числі і за допомогою ось цього попереднього голосування. І на поверхні виявляються найбільш ефективні і найбільш прийнятні для суспільства люди, вони між собою борються. І те ж саме у парламентах відбувається».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...