Топ Новини

Путін пропонує обговорити в інтернеті прозорість президентських виборів

27 грудня 2011 в 09:38
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін виступив з ініціативою обговорити в інтернеті технології, які можуть підвищити прозорість майбутніх президентських виборів.
Putin_Vladimir_03.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Потрібно, звичайно, дискусію, на мій погляд, розгорнути і в інтернеті, послухати людей, послухати їхні конструктивні пропозиції, узагальнити, і якщо ви побачите, що дійсно є пропозиції, спрямовані на підвищення прозорості цього процесу, потрібно, звичайно, ними скористатися", - заявив В.Путін, виступаючи на засіданні народного штабу і федеральної координаційної ради ОНФ.

Плани щодо підвищення прозорості виборів неможливо, за його словами, здійснити без участі громадян і громадськості.

Прем'єр також нагадав про пропозицію міністерства зв'язку обладнати виборчі комісії веб-камерами, проте зазначив, що важлива і участь у процесі контролю всіх політичних партій. "Я запропонував, щоб всі політичні сили, представлені у парламенті, що пройшли до парламенту, безумовно, брали участь у передвиборчому процесі в ході виборів президента РФ, щоб вони були присутні на дільницях, щоб мали можливість контролювати весь процес, а камери щоб цілодобово працювали, і вдень і вночі, і були спрямовані і на місця голосування, і на місця підрахунку голосів", - сказав він.

Нагадаємо, 24 грудня проведення нових виборів до Держдуми вимагали учасники багатотисячного мітингу проти фальсифікацій на проспекті Сахарова
у Москві.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...