Топ Новини

Путін: Про скасування підсумків виборів до Держдуми не може бути й мови

27 грудня 2011 в 10:15
Прем'єр-міністр Володимир Путін на зустрічі зі своїми прихильниками вперше відповів на головну вимогу, що звучала на багатотисячних мітингах після виборів до Держдуми, про скасування підсумків парламентських виборів, категорично відкинувши таку можливість, а також у зневажливому тоні відгукнувся про своїх супротивників.

«Ніяких розмов про перегляд неможливо вести, окрім одного шляху, який законом прописаний, - звернення до суду. І там, дійсно, якщо є якісь порушення, суд зобов'язаний розглянути і прийняти об'єктивні рішення з цих питань і відповідним чином відреагувати», - сказав В.Путін у вівторок, 27 грудня, на засіданні координаційного штабу «Народного фронту».

Нагадаємо, що на двох багатотисячних мітингах у Москві 24 і 10 грудня, вимагали скасування результатів виборів до Держдуми, що відбулися 4 грудня.

В.Путін також у зневажливих висловлюваннях відгукнувся про опозицію, яка разом зі звичайними громадянами брала участь у наймасштабніших за всю історію антипутінських мітингах.

«Зрозуміло, у нашій країні, та й у будь-якій країні завжди є, завжди були і завжди будуть сили, яким важлива не перспектива розвитку, а броунівський рух», - заявив В.Путін.

«Повторюю ще: такі люди є, та й завжди будуть. І прапор їм в руки, вони мають право на існування, і насправді я вважаю, що і до них потрібно ставитися з повагою», - сказав російський прем'єр.

Риторика Путіна щодо своїх супротивників завжди була жорсткою. Найбільший резонанс отримала його заява про те, що білі стрічки незгодних нагадують йому презервативи, і порівняння тих, хто брав участь у мітингу на Болотній, з бандерлогами.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...