Топ Новини

Путін підтримав Іран у критиці Заходу

7 листопада 2011 в 20:20
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін підтримав Іран у критиці Заходу, відзначивши непослідовність західних держав, які підтримували як урядові режими в Північній Африці, так і революції.
putin.jpg
premier.gov.ru

"Дійсно, як ви і сказали, ці зарозумілі світові держави - вони і колишні режими підтримували в Північній Африці, але, що цікаве, вони і революції підтримували в Північній Африці, які скидали колишні режими", - сказав В.Путін на засіданні ради глав урядів Шанхайської організації співпраці (ШОС).

"Якось ось так дивно влаштовано в світі, але цікаво", - додав В. Путін.

До цього на засіданні міністр закордонних справ Ірану Алі Акбар Салехі засудив західні країни за їх дії в регіоні.

"Ісламська республіка Іран вважає події в регіоні і повстання народу наслідком підтримки, яка виявлялася антинародним режимам з боку зарозумілих світових держав", - сказав він. За його словами Іран виступає за переговори між урядами і силами опору і наполягає "на здійсненні вимог більшості".

"Ми також переконані в тому що волю народу неможливо подавити шляхом здійснення походів і навіювання страху і жаху, а також що часи подібних дій вже пройшли", - сказав глава МЗС Ірану.

Після революцій у Єгипті і Лівії звучали застереження, що В. Путін має бути "стурбований" долею лідерів цих країн.

Раніше В. Путін засуджував операцію НАТО в Лівії і говорив, що ніхто не давав права вбивати Муамара Каддафі. Резолюцію Радбезу ООН з санкцій проти режиму М.Каддафі В. Путін порівнював з хрестовими походами.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...