Путін не буде виконувати рекомендації ПАРЄ зі зміцнення демократії в Росії

4 жовтня 2012 в 08:31
Представник Володимира Путіна заявив, що Росія не вважає формулювання і заклики ПАРЄ щодо проблем з демократією доречними і, «безумовно, до них прислухатися не буде».
putin.jpg
polittech.org

Росія не виконуватиме рекомендації, які містяться в резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи. З такою заявою виступив Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна.

"Не вважаємо такі формулювання і заклики доречними і, безумовно, до них прислухатися не будемо", - підкреслив він.

- ПАРЄ засудила звуження демократичних свобод у Росії

ПАРЄ схвалила резолюцію щодо ситуації в Росії 2 жовтня. У документі критикувалися вироки Pussy Riot і Михайлу Ходорковському. Як говорилося в резолюції, ці судові рішення "були сприйняті, головним чином, як знак того, що судова влада в Росії як і раніше зазнає політичного тиску і впливу з боку виконавчої влади".

Крім того, європейці звернули увагу на жорсткість російського законодавства в останні місяці. Також в резолюції Росію закликали тримати курс на демократизацію. ПАРЄ рекомендувала Росії "дати гарантії, які могли б реально запобігти злиттю держави і правлячої партії", а також "відновити повноцінний політичний діалог з опозицією, не представленою в Держдумі".

- Регіонали на сесії ПАРЄ заступилися за Росію

Сесія ПАРЄ проходить у Страсбурзі з 1 по 5 жовтня. Російську делегацію очолює депутат Держдуми Олексій Пушков. Голова нижньої палати російського парламенту Сергій Наришкін відмовився виступити перед ПАРЄ, пославшись на те, що деякі "русофобські делегації" все одно не почули б його конструктивних пропозицій. Тим не менш, РФ вирішила не влаштовувати повний бойкот сесії ПАРЄ.

Читайте також:

ПАРЄ не побачила в Україні ознак диктаторського режиму

У ПАРЄ заступилися за Pussy Riot

У ПАРЄ оцінили зусилля України за останні 17 років: Багато слів і мало дій

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...