Топ Новини

Путін кличе росіян за кордоном повернутися на батьківщину

26 жовтня 2012 в 10:40
У наступному році набуде чинності оновлена ​​держпрограма добровільного переселення співвітчизників до Росії. Допомога в переїзді буде забезпечена тим, хто хоче працювати, здобути освіту в Росії, планує займатися підприємництвом, а також особам, які мають особливі заслуги в галузі науки, техніки або культури, які володіють унікальними управлінськими знаннями, заявив Володимир Путін.
putin.jpg
ria.ru

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в наступному році набуде чинності оновлена держпрограма добровільного переселення співвітчизників до Росії. Про це він повідомив під час Всесвітнього конгресу співвітчизників, що проживають за кордоном, у Санкт-Петербурзі.

З січня запрацював Фонд захисту співвітчизників, по лінії якого надається кваліфікована юридична допомога у випадках порушення етнокультурних прав росіян, які проживають в інших країнах.

"У наступному році набуде чинності оновлена держпрограма добровільного переселення співвітчизників до Росії. Вона підготовлена з урахуванням досвіду попередньої програми, якою скористалися близько 100 тисяч осіб", - повідомив президент Росії, якого цитує його прес-служба.

За його словами, допомога в переїзді на батьківщину буде забезпечена тим, хто хоче працювати, здобути освіту у Росії, планує займатися підприємництвом, а також особам, які мають особливі заслуги в галузі науки, техніки або культури, які володіють унікальними управлінськими знаннями.

Він також повідомив, що ключовим завданням є збереження етнокультурної самобутності, зміцнення позицій російської мови у зарубіжних країнах, особливо на пострадянському просторі.

- Більше половини українців не хочуть офіційного статусу російської мови

На це націлена федеральна програма "Російська мова" на 2011-2015 роки. Готується проект концепції "Російська школа за кордоном". Фонд "Русский мир" розширює фінансову підтримку (у вигляді грантів) російських освітніх програм.

Путін також підкреслив, що Росія очікує молодих представників російськомовних діаспор в якості перекладачів та волонтерів на студентській універсіаді в Казані в 2013 році, зимовій Олімпіаді в Сочі в 2014 році, чемпіонаті світу з футболу в 2018 році.

Читайте також:

У Росії опозиціонери презентували доповідь про розкішне життя Путіна: 20 палаців, 43 літака і 4 яхти

У Росії закінчується нафта: Путін терміново шукає нові родовища — старі виснажилися

Журавлі Путіна так і не змогли відлетіти на південь; на літаку вони повернулися зимувати в заповідник

США підтримали політ Путіна на чолі зграї журавлів

В адміністрації Путіна розповіли про візит Януковича до Москви: «Так, нічого нового»

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...