Путін і Медведєв запевнили Україна в тому, їх партнерська позиція залишається незмінною

26 травня 2012 в 10:23
Микола Азаров і лідери РФ, в ході протокольної зустрічі обговорили графік контактів на вищому рівні, а також кооперацію в авіабудуванні та співпрацю в енергетичній сфері - питання газу та атомної енергетики. Окремо обговорювалося питання поставок українських сирів.
putin_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр України Микола Азаров проводить у Москві зустріч з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і прем'єром РФ Дмитром Медведєвим.

Зустріч проходить у рамках з'їзду «Єдиної Росії» в Манежі.

Азаров і лідери РФ, у ході протокольної зустрічі обговорили графік контактів на вищому рівні, а також кооперацію в авіабудуванні та співпрацю в енергетичній сфері - питання газу та атомної енергетики.

Окремо в ході зустрічі обговорювалося питання поставок українських сирів у РФ.

Путін і Медведєв запевнили Україну в тому, що, незважаючи на зміни місць роботи, їх партнерська позиція залишається незмінною.

"Я завжди у вашому розпорядженні. Ми як залишалися найближчими партнерами, так і залишимося", - заявив В.Путін

Він додав, що, "незважаючи на зміну місця нашої роботи, я завжди у вашому розпорядженні".

У свою чергу прем'єр Росії додав: "Незважаючи на зміну місць нашої роботи, наша позиція залишиться колишньою. Ми завжди на зв'язку".

Путін підкреслив, що напружена робота з реалізації спільних проектів продовжиться, зауваживши, що не все обмежується сферою енергетики.

"Дмитро Анатолійович повністю занурений у матеріали", - зазначив президент, нагадавши, що раніше глава уряду Росії обіймав посаду голови ради директорів "Газпрому".

Медведєв на це пожартував: "Не знаю, чи добре це".

Він запевнив Азарова в продовженні регулярних зустрічей, згадавши, що після суботньої зустрічі "переїдемо до деяких наших сусідів і там в кулуарах поспілкуємося".

Протокольна зустріч почалася в неформальній обстановці, лідери в присутності журналістів спілкувалися стоячи, і після шестихвилинного спілкування в присутності журналістів, продовжили роботу втрьох.

Читайте також:

Путін передав управління «Єдиною Росією» Медведєву

Президенти України та Росії зустрінуться в середині липня в Ялті


Росія вважає, що точка неповернення в газових переговорах з Україною пройдена

За матеріалами: УНІАН , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...