Топ Новини

Путін бачить головне завдання Росії в тому, щоб прибрати з дороги перешкоди

16 січня 2012 в 08:24
Група однодумців, яку сформував і очолив нинішній прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, забезпечила протягом 10 років один з найвищих у світі темпів економічного зростання та підвищення реальних доходів росіян. Про це заявив В.Путін у своїй статті на сайті putin2012.ru.
putin_azarov1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я ще раз хотів би сказати, чому дав згоду балотуватися у 2012 році на пост Президента Росії. Не хочу і не буду принижувати чиїсь заслуги у становленні нової країни. Їх було не мало. Але фактом залишається те, що у 1999 році, коли я став Головою Уряду, а потім і Президентом - наша держава перебувала у стані глибокої системної кризи. І саме та група однодумців, яку судилося сформувати і очолити автору цих рядків, спираючись на підтримку абсолютної більшості громадян, на національне єднання навколо спільних завдань - вивела Росію з глухого кута громадянської війни, переламала хребет тероризму, відновила територіальну цілісність країни і конституційний порядок, відродила економіку і забезпечила протягом 10 років один з найвищих у світі темпів економічного зростання та підвищення реальних доходів наших людей», - написав В.Путін.

Російський прем'єр головне завдання бачить у тому, щоб «прибрати з дороги національного розвитку все те, що заважає йти вперед».

«Завершити створення у Росії такої політичної системи, такої структури соціальних гарантій і захисту громадян, такої моделі економіки, які разом складуть єдиний, живий, такий, що постійно розвивається, і одночасно - стійкий і стабільний, здоровий державний організм. Здатний безумовно гарантувати суверенітет Росії і процвітання громадян нашої великої держави на десятиліття вперед. Відстояти справедливість і гідність кожної людини. Правду і довіру у відносинах держави і суспільства. Росія не та країна, яка відступає перед викликами. Росія зосереджується, збирається з силами - і гідно відповідає на будь-які виклики. Долає випробування і завжди перемагає», - резюмував В.Путін.

Нагадаємо, за даними британської газети The Sunday Times і чеської Lidové noviny, В.Путін за час свого керівництва Росією створив імперію вартістю 130 млрд доларів. Журналісти віддають так званому «клану Володимира Путіна» перше місце у рейтингу найбагатших сімей світу.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...