Путін збирається обговорити з Януковичем не тільки Митний союз, але і ЄЕП 15

3 березня 2013 в 14:40

Кремль оприлюднив розширений список питань, які піднімуть президенти Росії і України на зустрічі 4 березня.

putin_.jpg
Янукович 4 березня прилетить до Москви. Зустріч з Путіним пройде "віч-на-віч"
segodnya.ua

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Володимир Путін на зустрічі 4 березня планують обговорити не тільки газову співпрацю і взаємодію Києва з Митним союзом, але й можливе підключення України до Єдиного економічного простору (ЄЕП) і святкування 1025-річчя Хрещення Русі.

Як повідомила прес-служба Кремля, інтеграційні питання стануть "однією з найважливіших тем обговорення лідерів двох країн".

"Президенти продовжать діалог про можливе приєднання України до інтеграційних процесів на євразійському просторі - до Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану і ЄЕП", - говориться в прес-реліз.

Крім того, Янукович і Путін розглянуть питання взаємодії в атомній енергетиці в контексті інтеграції атомних енергопромислових комплексів РФ і України згідно з меморандумом "Росатому" і Мінекономіки України, підписаному в Ялті 12 липня минулого року.

Як відомо, зараз опрацьовуються питання спільного будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, приділяється увага організації виробництва ядерного палива за російськими технологіями в Кіровоградській області.

Очікується також, що Путін і Янукович обговорять забезпечення стійкої динаміки зростання економічного співробітництва.

За даними прес-служби, в минулому році в українській економіці було більше мільярда доларів російських накопичених інвестицій (в 2011 році - 869 мільйонів). Зростають і українські інвестиції в економіку РФ (у січні-вересні минулого року - 427 мільйонів доларів у порівнянні з 215 мільйонами в 2011 році).

Президенти РФ і України традиційно приділяють увагу просуванню культурно-гуманітарних зв'язків, у цій галузі має стати великою подією спільне святкування 1025-річчя Хрещення Русі (2013) і 200-річчя поета Тараса Шевченка (2014).

Крім того, прес-служба російського президента зазначає, що зовнішньополітична координація Москви і Києва в справі забезпечення регіональної стабільності та безпеки, в тому числі у питаннях сприяння Придністровського врегулювання, має нове звучання в контексті головування України в ОБСЄ в цьому році.

Як повідомив голова адміністрації Сергій Льовочкін, під час зустрічі з Путіним Янукович планує обговорити комплекс питань російсько-українського співробітництва, насамперед в енергетичній, торгово-економічної і науково-технічної сферах.

"Увагу також буде приділено виробленню взаємоприйнятного механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану", - говориться в повідомленні Льовочкіна.

Нагадаємо, що останній візит Януковича в Москву відбувся ще 22 жовтня, за тиждень до парламентських виборів. Тоді президенти Росії і України говорили про газ. Ще Янукович бачився з Путіним 4-5 грудня - але вже в рамках засідання глав держав-учасниць СНД.

Попередня зустріч Януковича і Путіна, в ході якої планувалося обговорення питання про Митний союз, була призначена в Москві на 18 грудня 2012 року. Але в останній момент її скасували.

Читайте також:

Янукович хоче співпрацювати з Митним союзом у статусі спостерігача: Було б бажання партнерів

Підписувати документи Янукович і Путін не будуть - ще не про все домовилися

Путін заявив, що інтеграцію на пострадянському просторі не зупинити

Клінтон підозрює, що під маркою Митного союзу Росія запускає процес "радянізації"

За матеріалами: РИА Новости
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
15 коментарів
  • Гоша 5 марта, 04:33 гость 17:44 А сколько миллионов украинцев вы убили,сгноили в тюрьмах,выслали в вашу проклятую "освоенную" Сибирь ? Только за то,что мы украинцы и любим свою землю.Это "по-братски" !! Или все это происки врагов России. Да ваши враги всегда сидели в Питере,в Кремле и далее везде,в местных "белых домах". Нет народа на Земле, который бы вы не ненавидели. Вы делите людей на русских и нерусских (они же узкоглазые,черножопые,чукчи и т.д.) Велика рОссия,а жить в ней негде. Вот и лезете со своими дружбой и братством. Противно !!! Кстати,ты ни на один из вопросов не отвечаешь,потому что сказать нечего,это чистая правда и ты это понимаешь,если,конечно,не последняя сволочь Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • гость ********** 4 марта, 17:44 так еще вам на памятку...когда под Брюссель ложиться будете. не забывайте как широко да привольно зажили прибалты, киприоты,болгары, греки и прочий "третий сорт" для европейцев. ни заводов ни осталось, ни параходов, за квартиру платить не чем, и народы со своей земли поразбежались кто куды, а более всего - в батраки вот так будет и ваша жизнь,спустя лет 10 после братания с ЕС . ну а мы постоим, покурим в сторонке, спешить не куда, нам ваш путь заранее понятен. хотя и жалко вас чисто по человечьи. но мы за свою свободу то еще постоим, бо русские не сдаются ))) а вы браты лягайте, коли вы -не русь. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Гоша гостю 16:15 4 марта, 17:16 Скажи,пожалуйста,что это за русский язык такой,откуда он взялся: Челяба,то есть Челябинск,по число по первое, бесконечные сокращения названий типа ЧЕ (чемпионат Европы то есть),заварушка, странно как то называют печать типа штамповка. Мне кажется и вовсе нет русского языка как такового,а есть сплошной жаргон,мат. Создается впечатление,что на русском языке писали инородцы Лермонтов,Пушкин и некоторые другие. Это ж явное неуважение к своему "великому и могучему",которого фактически нет.А как говорит Путин,когда отрывается от бумажки ! Это же кошмар какой-то. Украинский язык таких искажений и издевательства над собой не имеет. Так может все же украинский язык - это язык украинской нации,а русская матата (???) - сплошное недоразумение ? Без обид,но по-моему я все же прав. Не отрицай сходу. Я лично ничего общего между гопаком и "присядкой" не вижу,тем более общего корня. У русского языка около 90 проц. заимствованных слов,украденных то есть,так как своего нет отродясь. Это ваша статистика Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • гость ********** 4 марта, 16:15 Сергей...не парься. хочешь будь окраинцем коли охота, хочешь поляком, хочешь гуцулом назовись.Нам вобщем это не принципиально. Не существовало ни какой нации украинской еще в 19 веке. Цари напридумывали, коммуняки подхватили.Даже границы и те выдуманы. И сам знаешь. Протославяне шли из Сибири в Европу, часть осталась там, часть двинулась обратно через Днепр на Владимир - Новгрод. те племена что остались в европе теперь называются словенами, словаками, русинами. Корень один. Слыхал про русинов то? маленький народ. в закарпатье. А Суворов когда Альпы одолел, и на ту сторону съехал, то местные диву давались что говорили на одном языке с русскими ( старо-словянском). Книги церковные одни. Танец такой есть. У русских называется "присядка" у украинцев "гопак" - в основе - военный славянский танец перед походом на битву. потом казаки переняли ))). Много дорогой чего такое есть что имеет один корень. А насчет языка - язык штука живая, в Питере у нас, Оренбурге и Чите и говор разный и слова ) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Сергей 4 марта, 10:47 для гостя 09:02. Да ты,дурень,еще и фашист, кроме того, что просто дурак и неуч ! Не тебе,дурню,говорить о генетике. Если следовать твоей муре,то все равно получается, что украинцы - нация древняя и всегда живущая на территории, где находится современная Украина. Здесь русских (чьих?) не было до тех пор, пока цари-иностранцы не начали раздавть плодородные земли своим браткам. Так называемые поместья вместе с украинцами, живущими здесь всегда. По твоему получается,что и полтавчане,и запрожцы,и прочие этнические украинцы - это наследники поляков . Так это же очевидная чушь ! Опять насаждается понятие "братских" народов. А почему ж брат коля азаров не способен освоить язык старшего брата -украинца ? Тупой потому что или как ? К тому же украденное у украинцев название Русь это вовсе даже не Россия. Русь и русские - несовместимые понятия. Но ты все это вряд ли поймешь из-за убогости мышления и обычной российской недалекости. Вы умеете только брать,грабить,убивать. Вы чужие всюду и везде... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • гость ****** 4 марта, 09:02 Друзья, вероятно и возможно что гебельсовская пропаганда в течении 22 лет и промыла мозги по обе стороны Днепра. И вдруг объявилась такая нация как украинец. Но есть пропаганда а есть наука. Генетика. С ней трудно спорить, т.к. она точна как и математика. Согласно исследованием генетиков, у русских и новоявленных "украинцев" один и тот же генетический код. Что обозначает вобщем простое это один народ. Русский. ( Западная украина это преимущественно поляки, исторически вы знаете почему так. А карту генетических исследований разных народов мира вы можете поискать в инете. заодно вы сможете узнать и то что русские не смешивались ни с азиатами, не с с татарами и проч народами, на 98% это генетически чистый этнос) ГДР и ФРГ так же были разделены стеной и идеологией, но немцы ГДР не стали за 45 лет ни французами, ни поляками, ни сомалийцами... всем хорошего дня. :)) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Вуйко, з дубельтівкою 4 марта, 06:19 Хлопці, чому .Ви, галасуєте не на украінській мові. Які з Вас Європейці, як Ви не знаєте рідноі мови Украіни.Якщо нас, по помилці, приймуть в Європу, то ще скоріше виженуть звідти.А чому? Тому, що в Європейців з*явиться купа проблем з украінцями.Ми, по-перше, не виховані,велика корупція,злодійство, рекетирство, п*янство і багато інших негативів, яких, ми придбали за своєі незалежності.Нам за скоро дали демократію. А поки-що, нас треба тримати а страсі і покорі.Ми, за 22 роки не навчилися поважати один одного, напевно, ще за 22 роки не навчимося. І буде,ще дуже добре, якщо нас приймуть в митний союз. Так,що думайте, брати моі, думайте, читайте, і свого не цурайтесь, і чужого навчайтесь. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Вітя 3 марта, 21:45 Україні не потрібен Азійський союз, бо ми є Европейцями, а не азійцями як росіяне. У нас протележний рух з азійською державою! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Европеец 3 марта, 21:36 Сколько можно из Европейского государства Украина, которое на 100% территориально находится в Европе, которая даже по менталитету является Европейской страной-втягивать в Ордынскую п_РАШУ. сколько можно нам навязывать азиопские ценности и маразм непонятный нашему мировозрению и менталитету. Если нас опять втянут в Азиопский союз, то буду как и мои предки мило улыбаясь азиатам, развивать коррупцию и преступность на благо кончины очередного азиопского политического объединения. Достала эта азиопская ментальность в Украине. Верните меня в мою Европейскую семью, а не в азиопский интернат! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Штирлиц 3 марта, 20:24 Чудь,весь и мерь регулярно заявляет,что Украина ее не интересует,но постоянно мастурбирует вопросы об интеграции. Не успев реализовать предыдущие проекты - выдумывает новые.Чудаки... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...