Топ Новини

Пукач стверджує, що Гонгадзе готував державний переворот

30 серпня 2011 в 15:29
Екс-глава Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, обвинувачений у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, заявляє, що вбивши журналіста, він врятував Україну від державного перевороту, повідомила представник інтересів вдови Г. Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко.

«Він визнав свою провину частково. Він не заперечує той факт, що Георгій Гонгадзе загинув фактично від його рук. Але сьогодні під час допиту Пукач годував нас байкою про те, що Георгій Гонгадзе, Олексій Подольський та Олена Притула, починаючи з 1997 року, готували державний переворот, і він (Пукач - ред.) врятував Україну, убивши одного з таких замовників», - сказала вона в інтерв'ю журналістам після закінчення судового засідання у вівторок.

В. Теличенко вважає, що в результаті незаконного поводження з боку Генеральної прокуратури А. Пукач відчув вседозволеність і «відчув, що його хтось захищає».

«Він і далі себе відчуває героєм, як це не сумно визнавати. З ним носяться, як з писаною торбою, розміщують у місці, що непередбачене законом, забезпечують охороною в кілька людей і обідами з госпіталю СБУ», - заявила вона.

В. Теличенко також висловила сподівання, що невдовзі така ситуація зміниться, «Пукач зрозуміє свою роль і місце в цій справі, що він тут підсудний і в його інтересах давати щирі свідчення, а не розповідати казки про те, як він врятував Україну».

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...