Пукач: Про мотив убивства Гонгадзе запитайте у Литвина і Кучми

29 січня 2013 в 15:48

Засуджений до довічного ув'язнення колишній генерал міліції стверджує, що під час слідства і суду ніхто не хотів знати правду.

Суд Пукача_2
liga.net
Засуджений Печерським районним судом Києва до довічного ув'язнення колишній генерал міліції Олексій Пукач заявляє, що вирок йому буде зрозумілий тільки тоді, коли поруч із ним будуть сидіти Леонід Кучма і Володимир Литвин.

Про це він заявив на суді у відповідь на питання судді Анатолія Мельника, чи зрозумілий йому вирок. "Він буде зрозумілий тільки тоді, коли Кучма і Литвин будуть зі мною", - сказав Пукач.

У той же час, у короткому коментарі журналістам після судового засідання, Пукач сказав: "Я все розповів під час слідства і під час суду, але правду в цьому суді хотів знати тільки Федур (адвокат матері вбитого журналіста Лесі Гонгадзе). Не Мельниченко з Америки, не Піскун, а саме Федур. Тому запитайте про мотив (убивства Гонгадзе - ред.) у Литвина і Кучми".

- Пукач отримав довічний термін за вбивство Гонгадзе

Нагадаємо, 29 січня, колишній начальник Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач Печерським райсудом Києва засуджений до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

З вироку Пукачу зникли прізвища Кучми і Литвина

Провина Пукача у перевищенні влади і вбивстві Гонгадзе доведена, - вирок

Пукач убив Гонгадзе, "вибиваючи" з нього зізнання у шпигунстві

Адвокат Пукача стверджує, що його підзахисний розкаявся у вбивстві Гонгадзе

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...