Пшонка: «Справу Пукача» направлять до суду після Нового року

14 січня 2011 в 12:27
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка у п'ятницю, 10 листопада, повідомив, що на початку 2011 року справа за обвинуваченням екс-начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача буде направлена до суду.
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка у п'ятницю, 10 листопада, повідомив, що на початку 2011 року справа за обвинуваченням екс-начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача буде направлена до суду. Під час представлення нового прокурора Дніпропетровської області в п'ятницю він зазначив, що «справа буде направлена до суду, у визначені законом терміни». «Після цього я буду її коментувати», - сказав він. Відповідаючи на запитання журналістів щодо розслідування справи про отруєння президента України Віктора Ющенка, Пшонка сказав: «У справі Ющенка проходять експертизи. Є план слідчо-оперативних дій. Він виконується і йде розслідування. У справі встановлюється істина, і вона буде встановлена».

Нагадаємо, Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України закінчено розслідування у кримінальній справі за обвинуваченням Олексія Пукача у скоєнні злочинів, передбачених частиною 2 статті 365, частиною З статті 364 Кримінального кодексу України і частиною З статті 166 та підпунктами «в»,«і» статті 93 КК 1960 року.

Досудовим слідством встановлено, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 року Пукач, діючи за вказівкою міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, вчинив умисне вбивство журналіста Георгія Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, у зв'язку з виконанням потерпілим громадських та журналістських обов'язків. 30 листопада 2010 кримінальну справу за звинуваченням Пукача в частині доведеного обвинувачення, виділено для направлення до суду. Разом з нею до суду будуть направлені матеріали відносно Ю.Кравченка про відмову у порушенні проти нього кримінальної справи як померлого. 7 грудня адвокат вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявила, що Генеральна прокуратура відмовила їй і журналістові Олексію Подільському, який разом із Гонгадзе визнаний потерпілим у справі, в ознайомленні з матеріалами «справи Пукача».

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...