Топ Новини

Пшонка пояснив, чому Тимошенко не перевозять у колонію

27 лютого 2013 в 14:43

Пшонка нагадав, що "сьогодні є висновок судово-медичної експертизи, з попередженням про кримінальну відповідальність... про те, що Тимошенко може брати участь в розгляді судових справ та участь у слідчих діях".

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єра Юлію Тимошенко поки не перевозять з Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" №5 в Качанівську виправну колонію, щоб не загострювати ситуацію навколо неї, заявляє генеральний прокурор України Виктор Пшонка.

"Ставлять питання, а чому сьогодні Тимошенко не переводять в установу, якщо вона здорова? Ну, знову гуманне ставлення до Тимошенко - щоб знову не підірвати ситуацію, в якій вона буде грати на тому, що її відвезли в установу (колонію), а вона, бачте, повинна бути в лікарні", - генпрокурор сказав в середу, 27 лютого журналістам у Донецьку.

Пшонка нагадав, що "сьогодні є висновок судово-медичної експертизи, з попередженням про кримінальну відповідальність.. про те, що Тимошенко може брати участь в розгляді судових справ та участь у слідчих діях".

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії у Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії у Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

Як повідомила 22 лютого 2013 року прес-служба Міністерства охорони здоров'я, комісія з обстеження стану здоров'я Тимошенко, створена МОЗ, вважає, що екс-прем'єр не потребує подальшого лікування і реабілітаційних заходів у стаціонарі.

За даними прес-служби МОЗ, надані лікарями з берлінської клініки "Шаріте" рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації Тимошенко були виконані в повному обсязі.

На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, які вже отримала екс-прем'єр, не відповідає жодній практиці і стандартам, тим більше, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати зворотний ефект.

Читайте також:

Тимошенко стверджує, що за нею знову підглядають

Тимошенко припинила акцію громадянської непокори

Німецькі лікарі не знають, коли їх пустять до Тимошенко

Тимошенко повернулася в лікарняну палату після припинення стеження

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...