Топ Новини

Проти Тимошенко податкова відновила 4 справи

7 листопада 2011 в 09:17
Слідчі податкової міліції вручили екс-прем'єру України Юлії Тимошенко копії постанови про порушення чотирьох кримінальних справ, що стосуються діяльності компанії «Єдині енергетичні системи України». Про це повідомив керівник групи захисту екс-прем'єра Сергій Власенко.
vlasenko1.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

«У п'ятницю Ю.Тимошенко співробітники податкової міліції проінформували про те, що вони відновили розслідування чотирьох кримінальних справ, в яких вона фігурує. Співробітники слідчого управління вручили їй копії чотирьох постанов про порушення кримінальних справ», - сказав С.Власенко.

 

С.Власенко вважає що генеральний прокурор України Віктор Пшонка, скасовуючи постанови на той час генерального прокурора Святослава Піскуна (2001-2003 рр. - ред.), не навів жодної аргументації.

«Рішення про закриття справ прийнято незаконно - ось і всі аргументи», - заявив С.Власенко.

Він нагадав, що кримінальні справи,
щодо яких С.Піскун виносив постанови про закриття справ, порушувалися в 2001 році напередодні виборів, а у 2005 році Верховний суд України «сказав, що справи було закрито обґрунтовано».

«Як тоді це було необхідно, так і зараз, зараз ці справи реінкарну
ються, немає ніяких підстав для скасування постанов», - сказав С.Власенко.

Він пояснив, що досудове слідство у цих справах буде проводити Головне слідче управління податкової міліції ДПАУ. «Мені невідомо, чи проводилися слідчі дії», - підкреслив С.Власенко.

У свою чергу перший заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов зазначив, що в документах про відновлення розслідування справ немає ніяких посилань на рішення американських і російських судів, як про це інформує Генеральна прокуратура, пояснюючи нові обставини відновлення кримінальних справ.

На переконання О.Турчинова, в рішенні В.Пшонки немає юридичних підстав, є тільки «політична мотивація».

О.Турчинов також повідомив, що термін давності для розслідування цих кримінальних справ
минув.

 

Нагадаємо, стосовно Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ на суму 405,5 млн дол

За інформацією СБУ, обвинувачення у цій справі Ю.Тимошенко було пред'явлено 12 жовтня.

Раніше міністр юстиції Олександр Лавринович повідомляв, що в міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...