Проти Берлусконі закрили одну справу

24 листопада 2011 в 06:16
Римський суд сьогодні закрив справу стосовно колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, якого слідчі підозрювали у порушенні фінансового законодавства при купівлі національної авіакомпанії Alitalia.

Розслідування стосовно Берлусконі було почато після того, як один із колишніх акціонерів Alitalia звинуватив колишнього прем'єра в інсайдерській торгівлі, біржових спекуляціях і шахрайстві під час операції щодо Alitalia у 2008 році.

Італійський національний авіаперевізник тривалий час перебував на межі банкрутства. Спочатку влада країни домовилася про його повний продаж компанії Air France. С.Берлусконі, який перебував тоді в опозиції, виступав різко проти цього плану. На його думку, єдиним виходом з кризи могла стати Італійська авіакомпанія (CAI), яку створювали кілька великих італійських бізнесменів.

У результаті операція з повного продажу Alitalia французам так і не відбулася, і компанія залишилася під контролем CAI. Завершився порятунок авіакомпанії від банкрутства вже при уряді, на чолі якого стояв С.Берлусконі.

На думку судді, політик не поширював неправдиві відомості і не робив ніяких незаконних дій, які відбилися б на вартості акцій Alitalia, а всі його дії були спрямовані на те, щоб врятувати авіакомпанію від банкрутства і зберегти управління нею на національному рівні.

Таким чином, стосовно С.Берлусконі, з усіх боків оточеного всілякими судовими процесами, в рамках яких він проходить обвинуваченим у причетності до проституції неповнолітніх, а також у корупції і фінансових махінаціях, стало на одне розслідування менше.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...