Топ Новини

Прокурор Вишинський не знайшов зв'язку між знесенням наметів і загибеллю Конопльова в Донецьку

8 грудня 2011 в 09:54
Донецька обласна прокуратура не знайшла складу злочину в діях співробітників МНС, які знесли намет голодуючих чорнобильців у Донецьку.

«Виходячи з тих матеріалів і досліджень, причинного зв'язку у діях працівників МНС і смерті Геннадія Конопльова не встановлено», - повідомив на брифінгу в Донецьку обласний прокурор Володимир Вишинський.

Він також підкреслив, що тіло загиблого Геннадія Конопльова після знесення намету було знайдено «у декількох метрах від того місця, де перебував намет». «Отже, немає причинно-наслідкового зв'язку між діями МНС і смертю Конопльова», - заявив В.Вишинський.

Окрім того, прокурор підтвердив, що отруєння чадним газом не було виявлено. В.Вишинський зазначив, що перед початком демонтажу намету учасників акції протесту було попереджено, в наметі під час його знесення залишалося 2 людини.

За його словами, дії співробітників МНС не суперечили законодавству. Прокурор також зазначив, що в знесенні намету брало участь 10 співробітників міністерства, співробітники МВС у знесенні намету участі не брали, а «стежили за дотриманням законності». Перевірка проводилася за дорученням президента України Віктора Януковича і генпрокурора Віктора Пшонки, додав він. За словами В.Вишинського, перевірка проводилася протягом 10 днів.

Як повідомлялося, акція протесту - голодування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи біля будівлі Управління Пенсійного фонду України в Донецькій області почалася 15 листопада. Донецький окружний суд 23 листопада ухвалив припинити проведення акції протесту. Учасники акції відмовилися припинити голодування, пообіцявши захищати своє наметове містечко всіма засобами, аж до здійснення актів самоспалення.

27 листопада під час розгрому наметового містечка протестуючих чорнобильців помер 70-річний Г.Конопльов.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...