Топ Новини

Прокурор просить долучити до справи Тимошенко аудит «Ернст енд Янг»

8 вересня 2011 в 08:24
Прокуратура попросила долучити до справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко аудит незалежної компанії «Ернст енд Янг», на чому раніше наполягала підсудна.

Прокурор Шорін в ході сьогоднішнього засідання озвучив клопотання прокуратури про приєднання до справи аудиту компанії «Ернст енд Янг».

"Стороною захисту неодноразово подавалися клопотання про долучення консолідованої фінансової звітності НАК Нафтогаз, сформованої за міжнародними стандартами і проведеної незалежним аудитором, компанією Ернст енд Янг, яка нібито показує зменшення збитків. У зв'язку з цим ми просимо долучити цей аудит", - додав Шорін.

Шорін зазначив, що в ході допиту свідків Тимошенко вказувала, що вона не змогла "підписати протокол" до 01.07.05 на 2006 рік, оскільки президент Віктор Ющенко дав доручення, яким заборонив втручатися у діяльність «Нафтогазу України». Прокурор попросив долучити копію цього доручення.

"Також в обвинувальному висновку Тимошенко міститься посилання на те, що вона в 2005 році притягувалася на території РФ за скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст.33 та ч.2 ст.291 Кримінального кодексу РФ. Ми просимо долучити копію постанови головної військової прокуратури РФ від 26.12.2005 про закриття кримінальної справи стосовно обвинуваченої за нереабілітуючими обставинами, тобто у зв'язку з закінчення терміну давності", - сказав він.

Окрім того, Шорін нагадав, що в ході судового слідства звучали твердження про недостатність газу у підземних сховищах для забезпечення внутрішніх потреб. "Ми просимо долучити довідку НАК Нафтогаз за обсягами видобутку, споживання, зберігання у ПСГ газу в січні 2009 року", - сказав він.

Окрім цього, прокурор попросив долучити оптичний диск формату dvd, на якому записаний сюжет з виступом Ю.Тимошенко в січні 2009 року із твердженнями про достатність запасів природного газу для забезпечення внутрішньодержавних потреб.

Також він клопотав про залучення роздруківок статей: видання
«Подробности» під назвою "Нафтогаз: Україні вистачить газу до кінця опалювального сезону", видання УНІАН під назвою "Ющенко підтвердив, що Тимошенко підписала газові угоди без директив", та видання «Подробности» під назвою "Голови Нафтогазу і Газпрому зустрілися вночі у Москві".

Окрім того, сторона звинувачення попросила долучити до справи рецензії, надані Харківським та Дніпропетровським Науково дослідними інститутами судових експертиз.

Нагадаємо, захист екс-прем'єра Ю.Тимошенко раніше заявив, що в разі реорганізації НАК «Нафтогаз України» може бути втрачено документ - результати перевірки фінансової діяльності компанії аудиторською фірмою «Ернст енд Янг», в якому зацікавлена ​​сторона захисту.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...