Прокурор не очікував від свідка відмови від свідчень у справі Луценка

27 вересня 2011 в 13:25
Представники прокуратури у Печерському районному суді, який розглядає справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, здивовані сьогоднішніми свідченнями колишнього посадовця Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Миколи Сороки, який заявив, що у відомстві всі водії попередніх міністрів, окрім Ю.Луценка, оформлялися на роботу саме у цей департамент. Про це заявив прокурор Дмитро Лобань.
5_07_lucenko_30_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Такі коментарі даного свідка у мене викликають певне здивування. Скажімо так, мені особисто такі факти не відомі. І якщо мова про це йде, то необхідно буде встановлювати надалі під час судового слідства, мала місце така практика чи не мала», - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи направляла під час досудового слідства прокуратура до органів внутрішніх справ запит з приводу того, в якому саме підрозділі МВС оформлено водія нинішнього керівника МВС, Д.Лобань сказав, що «під час досудового слідства, безумовно, проводилася певна перевірка даних фактів. Наскільки мені відомо, нинішній водій міністра не перебуває на посаді в цьому департаменті». При цьому Д.Лобань порадив журналістам для отримання більш точних даних з цього приводу звернутися до МВС.

Нагадаємо, М.Сорока відмовляється від своїх попередніх свідчень, які записані у протоколах прокуратури.

Захисник Ю.Луценка Олексій Баганець запитав М.Сороку, чому він з кожним допитом давав все більше свідчень проти екс-міністра та заявляв, ніби Ю.Луценко давав йому вказівку про влаштування водія Приступлюка на роботу.

 

«Луценко? Такого не було. Особисто Луценко мені такої вказівки не давав»,. - сказав він

 

Водночас М.Сорока зазначив, що він лише зробив припущення з приводу того, що Ю.Луценко міг надати вказівку начальнику Департаменту з працевлаштування щодо Приступлюка.

 

«Це було припущення. Міністр внутрішніх справ міг дати вказівку Круку», — сказав він, ще раз наголосивши, що це було тільки припущення.

 

Крім того, на питання О.Баганця про те, чи справді М.Сорока говорив на допиті, що Ю.Луценко проводив «чистку кадрів» в МВС, він заявив:

 

«Ні, таких (свідчень) я не давав. Це не мої слова».

Суд оголосив перерву в розгляді справи щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 9:15 четверга, 29 вересня.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...