Прокуратура закрила кримінальну справу проти гендиректора ТВі

27 липня 2012 в 13:10
Генпрокуратура встановила, що кримінальну справу проти Миколи Княжицького за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах було порушено без достатніх на те підстав.

Прокуратура Києва скасувала постанову податкової міліції Солом'янського району Києва про порушення кримінальної справи проти генерального директора телерадіокомпанії ТВі Миколи Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

«Прокуратурою Києва винесено постанову про скасування постанови податківців про порушення кримінальної справи щодо Миколи Княжицького», - повідомили у Генпрокуратурі.

У п'ятницю за дорученням президента Віктора Януковича і за вказівкою генерального прокурора Віктора Пшонки відбулася перевірка законності порушення зазначеної справи.

Її проведення було доручено заступникам генпрокурора Євгену Блажівському та Віктору Войцишену.

В рамках перевірки Генпрокуратура встановила, що справу проти Княжицького було порушено без належної перевірки і без достатніх на те підстав.

Як повідомлялося, 12 липня Державна податкова служба заявила, що за результатами проведення позапланової документальної перевірки телеканалу ТВі було виявлено порушення - підлягає до сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн.

На підставі цього було порушено кримінальну справу стосовно директора ТОВ "Телерадіокомпанія "ТелеРадіоСвіт"(телеканал ТВі) Миколи Княжицького за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Сам Княжицький назвав справу проти нього "абсурдною". «Коли ми тільки починали працювати, то купили обладнання. Держава повинна була нам повернути ПДВ. Але оскільки ПДВ вони відмовилися повертати, то ми зараховували це неповерненого ПДВ під час сплати податків. І всі попередні податкові перевірки сказали, що це законно. А тепер вони кажуть, що ми не мали права цього робити», - заявив він.

Справа викликала великий резонанс. Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) і Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) висловили свою стурбованість і вимагали, щоб президент України Віктор Янукович поклав край переслідуванню TВi.

Читайте також:

Міжнародні організації вимагають від Януковича покласти край переслідуванням ЗМІ в Україні

Податкова заявила про суто господарський характер справи стосовно гендиректора ТВі Княжицького

Проти гендиректора телеканалу ТВi порушено кримінальну справу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...