Прокуратура: Власенко відвідував Тимошенко в СІЗО у той час, яким датується відео

26 квітня 2012 в 10:12
Прокуратура провела перевірку відео на якому Власенко відвідував екс-прем'єра в медичній частині слідчого ізолятора Київського СІЗО. Захисник Тимошенко був присутній саме у той час, який було вказано у відеосюжеті.
vlasenko_tymoshenko.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

За інформацією прес-служби прокуратури, дата і час, які зафіксовані в поширеному в інтернеті відеосюжеті, збігаються з датою і часом перебування захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка в камері Київського СІЗО, де перебувала Тимошенко.

За дорученням генерального прокурора України Віктора Пшонки прокуратура Києва організувала перевірку у зв'язку з оприлюдненням 25 квітня в інтернеті відеосюжету про побачення осіб, схожих на Ю.Тимошенко і її захисника Власенка у Київському слідчому ізоляторі 15 грудня 2011 року.

«Перевіркою реєстрації у книзі обліку осіб, які входять (виходять) на територію Київського слідчого ізолятора, встановлено, що Власенко 15 грудня минулого року о 12.55 пройшов на територію СІЗО. У супроводі співробітників пенітенціарної установи він відразу ж пішов у медичну частину і увійшов у камеру, в якій була Юлія Тимошенко. Таким чином, дата та час, зафіксовані у відеосюжеті, поширеному в інтернеті, збігаються з датою і часом перебування Сергія Власенка в камері медичної частини, де перебувала Тимошенко», - відзначили у прокуратурі.

У той день Власенко покинув територію слідчого ізолятора о 18:25.

Перевірка триває. За її результатами буде вжито заходів щодо усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності, підсумували у прокуратурі.

Як повідомлялося, в інтернеті з'явилося відео, на якому жінка, схожа на Тимошенко, вільно пересувається по камері слідчого ізолятора (сюжет датований 15 грудня 2011, коли екс-прем'єр була ще в СІЗО). У партії «Батьківщина» заявили, що відео є фальшивкою. Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко також назвав підробкою це відео.

У той же час, у Державній пенітенціарній службі України запевнили, що відеоролик є справжнім.

Печерський районний суд в жовтні 2011 року засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні «газових контрактів» з РФ в 2009 році. Ю.Тимошенко в даний час міститься в Качанівській колонії Харкова. З 5 серпня по 30 грудня 2011 року вона знаходилася в Київському СІЗО.

Читайте також:

Влада поширила фальшиве відео про Тимошенко - «Батьківщина»

Адміністрація колонії не знає про те, що Тимошенко вже 5-й день голодує

Карпачова просить Генпрокуратуру покарати причетних до «тортур» над Тимошенко

Тимошенко буде голодувати, поки не вичерпаються сили

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...