Топ Новини

Прокуратура допитувала свідка у справі Луценка після завершення досудового слідства

31 жовтня 2011 в 10:48
Свідка у справі Луценка, помічника міністра внутрішніх справ Сергія Остапенка допитували після завершення досудового слідства. Про це повідомив свідок в ході допиту в Печерському суді в справі екс-міністра МВС Юрія Луценка.
Lucenko__web_2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами, С.Остапенка його викликали на допит до генпрокуратури в жовтні 2011 року. У той же час досудове слідство закінчилось у січні 2011 року.

Свідок не міг сказати, якими були причини цього додаткового виклику до Генпрокуратури.

"Мабуть, в прокуратури були ще якісь питання до мене", - сказав С.Остапенко. У той же час Ю.Луценко вважає, що таким чином прокуратура чинила тиск на свідка.  

"Генпрокуратура через рік після закінчення досудового слідства продовжує викликати свідків на судове слідство, і таким чином здійснює на них тиск. Це недопустиме антизаконне кримінальне втручання прокуратури в слідство", - сказав Ю.Луценко.

"Чому викликали свідка в жовтні? Може знати вочевидь Ренат Кузьмін, та відповісти про це перед судом", - додав підсудний.

У той же час на запитання сторони обвинувачення, чи вплинув останній допит на його свідчення в суді,  Остапенко сказав: "допит в жовтні не вплинув на правдивість моїх свідчень", - сказав він.

Остапенко не зміг дати якісь конкретні свідчення щодо водія Ю.Луценка Приступлюка, бо не знав про його обов’язки.

У суді оголошено перерву до 2 листопада.  С.Остапенко – 26 свідок зі 148-ми.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...