Прокуратура визнала капризом акцію непокори Тимошенко

9 січня 2013 в 12:00

У прокуратурі впевнені, що акція непокори є примхою Тимошенко, яка направлена на формування помилкової громадської думки про те, що, нібито, має місце порушення її прав.

timoshenko v sizo.jpg
Юлія Тимошенко
ru.tsn.ua

Акція громадянської непокори, оголошена екс-прем'єром Юлією Тимошенко, є незаконною і протиправною, вважає прокурор Харківської області Геннадій Тюрін.

"Я вважаю, що акція непокори Юлії Володимирівни Тимошенко, оголошена 8 січня 2013 року, є незаконною і протиправною. Органи прокуратури, як і органи Пенітенціарної служби і медпрацівники зацікавлені в тому, щоб Юлія Володимирівна була здорова. Для цього вживаються всі передбачені законом методи і заходи", - сказав Тюрін на брифінгу 9 січня.

За його думку, акція екс-прем'єра є примхою, спрямованою на формування помилкової громадської думки, а також є способом затягнути судовий процес у справі ЄЕСУ і домогтися пом'якшення режиму відбування покарання у газовій справі.

"Моє глибоке переконання, що акція непокори є примхою Юлії Володимирівни, яку направлено на формування помилкової громадської думки про те, що, нібито, має місце порушення прав Юлії Володимирівни. І другий момент: всіляко затягнути судовий процес, затягнути час перебування у лікарні, а також зробити все можливе, щоб був послаблений режим відбування покарання, яке визначено судовим вироком у вигляді 7 років позбавлення волі", - сказав Тюрін.

Він нагадав також, що закон один для всіх і заявив, що прокуратура буде діяти в рамках закону незалежно від того, хто яку посаду обіймає, або займав раніше.

Як повідомлялося, 8 січня Власенко оприлюднив відкритий лист Тимошенко президенту України Віктору Януковичу, в якому екс-прем'єр оголосила про початок особистої акції громадянської непокори.

Зокрема Тимошенко заявила, що відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати до суду, а в разі спроби доставити її примусово чинитиме фізичний опір.

Екс-прем'єр також відмовилася повертатися в палату доти, поки там ведеться відеоспостереження і цілодобово знаходяться вартові.

У рамках акції непокори екс-прем'єр провела ніч з вівторка на середу в душовій кімнаті.

Читайте також:

Тимошенко почала акцію громадянської непокори

Тимошенко запідозрила, що їй в косметику підсипають отруту

Під вікнами лікарні Тимошенко влаштували різдвяний вертеп

Власенко заявив, що рівень радіації в палаті Тимошенко постійно змінюється

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Яр Смолятич Крим 9 января, 19:22 А з газовою угодою? Чи ж з Московією можна про щось, вигідне для України, домовитися? Європа замерзала і вимагала від України налагодити газовий транзит, Ющенко робив як завжди пальцями мантри - ніж в спину, ПР не давала голсувати і блокувала трибуну, більшості не було, Путін - лютий ворог. То як в цих умовах діяти? Чому ж зараз ПР, преЗЕК, Уряд не подасть до Гаагського суду на скасування поганого договору? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Яр Смолятич Крим 9 января, 19:22 . З сумом читаю повідомлення. Патологічна і необґрунтована ненависть до Тимошенко, аж за край. Чи все робилося в Уряді Тимошенко правильно? Мабуть, ні. Програшна газова угода з Московією, "грипозна епідемія", заяви, які б не треба було робити. Але-але... Невже не зрозуміло, що ПреЗЕКу і Ко немає що закинути Тимошенко окрім "Кіотських" квот. Чи ВОНА забрала їх собі? Ні! Ці гроші витрачені (гроші переведені на рахунок Казначейства) на поповнення дефіциту Пенсійного фонду. А що зараз дефіцит Пенсійного фонду не поповнюється з інших джерел?! А до Тимошенко цього не робилося?! І що, треба було не сплачувати пенсії пенсіонерам, якщо ця жалюгідна пенсія 780-1200 грн. є єдиним джерелом існування більшості пенсіонерів. Вже відомо, що нам приніс вдарений по голові «ёлкою реффоматор-проффесор». А з газовою угодою? Чи ж з Московією можна про щось, вигідне для України, домовитися? Європа замерзала і вимагала від України налагодити газовий транзит, Ющенко робив як завжди пальцями мантри - ніж в Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...