Топ Новини

Прохоров оголосив кінець епохи «керованої демократії» у Росії

12 січня 2012 в 08:06
Мільярдер Михайло Прохоров, який має намір брати участь у виборах президента у березні цього року, написав статтю у британській газеті Guardian, де він проголосив закінчення епохи «керованої демократії» в Росії.
prokhorov.jpg
lastphotos.ru

«Я не схильний до сплесків емоцій. Навпаки, протягом багатьох років своєї діяльності як бізнесмена я залишався дещо відстороненим і не дозволяв почуттям ставати на шляху прагматизму», - пише мільярдер, відзначаючи, що в даний момент не може залишатися осторонь від змін, що відбуваються у Росії.

«Протягом останніх шести місяців ми стали не пізнавати один одного. Ми, росіяни, завжди любили сидіти на кухні, критикувати то одне, то інше, і філософствувати. Але зараз ми бачимо справжнє пробудження, коли всі ми відчуваємо, що беремо участь в еволюції, яку переживає наша країна», - пише М.Прохоров.

«Люди на вулицях вимагають чесних і справедливих виборів. Вирує спілкування в соціальних мережах. Несподівано, усталена політична система...опинилася під питанням, а влада змушена була почати діалог зі своїм народом», - зазначив мільярдер.

«Джин вийшов із пляшки, і назад його вже не загнати. Епоха «керованої демократії» закінчилася», - підсумовує мільярдер.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...