Топ Новини

Проект нової конституції Єгипту, за попередніми даними, підтримала більшість виборців

23 грудня 2012 в 07:32
В цілому, за результатами двох етапів, що пройшли 15 і 22 грудня в країні, і враховуючи думки єгиптян, що проживають за кордоном, "за" першу пост-революційну конституцію Єгипту висловилося близько 64% учасників референдуму, "проти" - трохи більше 36%.
607924.JPEG
itar-tass.com

 

Затверджений ісламістами проект нової конституції Єгипту набирає необхідну кількість голосів виборців за підсумками двох етапів референдуму. Згідно з оприлюдненими сьогодні асоціацією "Брати-мусульмани" попередніми результатами голосування, на зааершальному другому етапі плебісциту, який був проведений 22 грудня, новий основний закон країни підтримало близько 71% виборців.
 
Як вказується в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті руху, за підсумками двох етапів референдуму за запропонований президентом Мухаммедом Мурсі проект конституції, що наділяє главу держави широкими повноваженнями, проголосували близько 64% ​​виборців (10,655 млн), проти висловилися 36% (6,029 млн) єгиптян, що взяли участь у голосуванні.
 
Явка на другому етапі голосування, за даними "Братів-мусульман", склала близько 30%.
 
За підсумками першого етапу, що відбувся 15 грудня, за нову ісламістську конституцію проголосувало 57% виборців, проти - 43%. Явка тоді склала близько 32%.
 
Остаточні підсумки будуть оприлюднені в понеділок, 24 грудня, після того, як будуть зведені воєдино дані з усіх єгипетських провінцій, 10 з яких голосували 15 грудня, а інші 17 - 22 грудня.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...