Прикордонники не дали Клюєву вилетіти з України

3 червня 2015 в 20:50

Працівники прикордонної служби затримали нардепа при спробі вилетіти в Австрію.

Клюев Сергей
Клюєв не зміг вилетіти в Австрію
ipress.ua

3 червня народний депутат України Сергій Клюєв намагався вилетіти до Відня, але був затриманий представниками прикордонної служби аеропорту "Бориспіль".

За словами Клюєва, заборона на виїзд з країни є незаконною і позбавляє його права захисту в офіційних органах Євросоюзу, які найближчим часом будуть розглядати питання продовження санкцій щодо нардепа.

"Вся країна була свідком прийняття політично мотивованого, абсолютно незаконного і необґрунтованого рішення Верховної Ради про дачу згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності. Відразу після цього, без будь-яких правових підстав, влада обмежує мені свободу пересування" – сказав Клюєв.

Клюєв стверджує, що поїздка до Австрії, як і дата розгляду цього питання в органах ЄС, була запланована задовго до розгляду питання Верховною Радою, а ховатися він не має наміру. Нардеп заявив, що буде і надалі приходити за всіми викликами до Генеральної прокуратури або інших органів України.

"Не переховувався і не буду цього робити. Також, я хоч цього і не зобов'язаний був робити, я повідомив органи слідства, про необхідність виїзду за кордон. Я як ніхто інший зацікавлений у відкритому і публічному процесі, в якому, я впевнений, доведу свою невинність" – заявив Клюєв.

Раніше 3 червня Верховна Рада підтримала залучення Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності.

Передбачається, що брати Клюєви незаконно надали "Заводу напівпровідників" 250 мільйонів грн бюджетних коштів.

14 травня, лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Сергій Клюєв пропонував за свій імунітет 50 млн доларів.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...