Прихована камера зафіксувала, як прокурор лякав головного свідка проти Луценка

18 жовтня 2011 в 07:44
Програма «Знак оклику» телеканалу ТВі оприлюднила відео на якому начальник відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки Головного слідчого управління Генпрокуратури Олександр Іщук за півгодини до початку судового засідання зустрівся з ключовим свідком проти Юрія Луценка – Валерієм Мельником.
informaciya_telefon_provoda.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Дізнавшись про те, що Мельнику було призначено представниками ГПУ ранкову зустріч, журналісти встановили приховану камеру  із мікрофоном скерованої дії.

Під час розмови Олександр Іщук повідомив Мельнику про те, що він є одним із основним свідків, а тому йому не варто відмовлятись від свівчень, даних на досудовому слідстві.

«Дивіться у чому проблема. Я як начальник слідчого відділу переживаю за свої кримінальні справи, які направлялися до суду…У тому числі справа, по якій ви ідете, тоже направлялась моїм слідчим відділом…Ви – один із важливих свідків. Слідчий вам роз’яснював що свідок несе відповідальність за дачу неправдивих показань і відмову. Це саме основне, щоб ви пам’ятали. Так що згадайте, що давали»,- сказав зокрема Іщук.

Колишній помічник Луценка Валерій Мельник повідомив слідчому, що він не пригадує про що точно говорив на слідстві, зважаючи на свою хворобу. Однак пообіцяв на суді ще раз уважно прослухати свої свідчення і вирішити, чи їх підтверджувати.

Як відомо, Мельник відмовився від своїх свідчень, пояснивши це своїм поганим фізичним станом під час допиту.

«Я думав про одне як вийти з кабінету слідчого і прийняти лікарства»,- сказав Мельник на суді.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...