Прихильників євроінтеграції в Україні більше, ніж тих, хто симпатизує Митного союзу

10 січня 2013 в 12:20

48,4% опитаних фондом "Демократичні ініціативи" та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова українців вважають, що Україні необхідно вступити до Європейського союзу, в той же час 40,3% за вступ України до Митного союзу у рамках Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь і Казахстан).

евросоюз
Українці віддають перевагу Європейському союзу, а не Митному

Кількість прихильників вступу України до Європейського союзу перевищує кількість прихильників вступу до Митного союзу, повідомила керівник фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, презентуючи результати соціологічного опитування.

Загальнонаціональне опитування було проведено фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 24 грудня 2012 року. Опитано 2009 респондентів, похибка вибірки не перевищує 2,3%.

"У грудні 2012 року 48% громадян вважали, що Україні слід вступати до ЄС, 29% були проти. Вступ до Митного союзу підтримували 40% респондентів, 37% були проти, вступ в НАТО підтримували 15% громадян, 60% були проти", - сказав Бекешкіна на прес-конференції 10 січня.

За її словами, в альтернативній постановці питання, в якому інтеграційному напрямку повинна йти Україна - вступати в ЄС чи в Митний союз, або ж не входити ні в одну з цих організацій, 42% населення віддали перевагу Євросоюзу, 32% - Митному союзу, ще 10,5% вважають, що Україна взагалі не повинна приєднуватися до цих організацій.

Читайте також:

Росія готова знизити ціну на газ, якщо Україна вступить до Митного союзу

В Євросоюзі заявили, що будь-яка участь України в Митному союзі несумісна з подальшою євроінтеграцією

Глава МЗС Швеції звинуватив Росію у шантажі України

Більшість українців хочуть в ЄС, прихильників об'єднання з Росією стає все менше

 

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Бульбик. 11 января, 00:56 На самом деле это прорыв для украинского общества. Некоторое время назад результаты были бы иными. Я рад, что все больше людей понимает суть каких-бы то ни было союзов с РФ - где все неизменно делается в её же пользу за счет доли участия и личной харизмы. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • ЗАХАР 10 января, 14:52 Хто дружить з розумом той вибирає ЄС Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...