Топ Новини

Президенти України та Росії зустрінуться у середині липня в Ялті

24 травня 2012 в 09:50
Сторони вже підготували близько десяти документів для підписання. Зокрема, на сьогоднішній день майже готові угоди щодо перебування ЧФ РФ в Україні.
putin_.jpg
segodnya.ua

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Володимир Путін зустрінуться в середині липня в Ялті у рамках засідання Міждержавної українсько-російської комісії, повідомив надзвичайний і повноважний посол України в РФ Володимир Єльченко.

«На сьогоднішній день ми продовжуємо погоджувати конкретну дату (засідання) в середині липня згідно з домовленістю президентів. Я думаю, що, швидше за все, мова йде про другу декаду липня. За бажанням російської сторони, і ми з цим погодилися, засідання міждержавної комісії буде проводитися в Ялті», - сказав Єльченко.

За його словами, відповідно до алгоритму дії міждержавних механізмів співробітництва, у другій половині червня має бути проведено засідання Комітету з питань економічного співробітництва на чолі з прем'єр-міністрами України і Росії Миколою Азаровим та Дмитром Медвєдєвим.

«Це питання буде обговорено Азаровим під час його зустрічі з Медвєдєвим 30 травня в Ашхабаді на засіданні голів урядів країн СНД», - сказав посол.

Він зазначив, що інші комітети і підкомісії міждержавної комісії провели свою роботу.

За його словами, до зустрічі президентів має пройти засідання підкомісії з питань авіаційної промисловості.

Єльченко повідомив, що 23 травня українські дипломати з колегами з МЗС Росії обмінялися пакетом угод і документів, які можуть бути підписані на рівні прем'єрів і президентів.

«У нас набирається з десяток, а можливо, і більше документів, готових до підписання», - сказав він.

Зокрема, посол нагадав, що на сьогоднішній день майже готові угоди щодо перебування ЧФ РФ в Україні, одна з яких регламентує порядок пересування військовослужбовців і військової техніки флоту поза межами їх дислокації, а також угода про взаємодію при ліквідації стихійних лих. Також є цілий ряд економічних угод, наприклад, програма співпраці в авіаційній галузі на найближчі роки тощо.

Єльченко зазначив, що також готова до підписання Декларація про стратегічне партнерство України і РФ.

Нагадаємо, 15 травня Янукович після переговорів зі своїм російським колегою повідомив, що в липні відбудеться засідання Міждержавної українсько-російської комісії.
«Ми домовилися, що в середині липня відбудеться міждержавна комісія», - сказав український президент. Він зазначив, що до цього часу на рівні підкомісій повинні бути підготовлені проекти рішень, які будуть винесені на розгляд голів держав. За його словами, на сьогоднішній день накопичилося багато питань, і під час засідання вони будуть вирішені.

Читайте також:

Янукович знайшов «точку збігу» газових інтересів Росії та України

Україна придивляється до Митного союзу та ЄврАзЕС


В Україні чекають на Євро-2012 і Путіна, і Медвєдєва

Янукович вважає корисною для України паузу у відносинах з Євросоюзом

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...