Топ Новини

Президент Сирії Башар Асад зустрівся з спецпосланцем ООН

21 жовтня 2012 в 12:15
На зустрічі з Асадом спецпосланець ООН закликав владу Сирії і опозицію "сьогодні-завтра" припинити вогонь.
asadov.jpg
gdb.rferl.org

Спецпосланець ООН і ЛАД по Сирії Лахдар Браха закликав сирійський уряд і опозицію в односторонньому порядку припинити вогонь на час мусульманського свята Ід аль-Адха.

"Я звернувся із закликом до всіх сторін прийняти одностороннє рішення про припинення насильства з нагоди свята, і це повинно початися сьогодні або завтра", - заявив він журналістам після зустрічі з президентом Сирії Башаром Асадом.

Раніше повідомлення про зустріч було передано сирійським телебаченням. У ньому не розголошувалися деталі зустрічі і зміст бесіди.

Разом з тим, як повідомлялося, Браха здійснює турне по країнах регіону і шукає підтримки своєї ідеї припинення вогню всіма сторонами внутрішньосирійського конфлікту на період свята.

На його думку, низка країн регіону, що підтримують опозиціонерів у Сирії, можуть надати в цьому питанні позитивний вплив на них і спонукати погодитися з пропозицією спецпредставника.

У минулу суботу міністр закордонних справ Сирії Валід Муаллем також зустрівся з спецпосланцем. Сирійський дипломат підкреслив, що конфлікт у його країні не можна вирішити, використовуючи зброю.

"Панове Браха та Муаллем обговорили питання припинення насильства. Тільки після цього можна буде підготувати умови для глобального загальносирійського діалогу (з питання про врегулювання конфлікту). Такий діалог, в який не втручатимуться інші держави, на думку уряду, - єдиний шанс на вихід з кризи", - йдеться в комюніке МЗС Сирії за підсумками зустрічі.

Свято припадає на 26 жовтня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...