Топ Новини

Президент Придністров'я цьогоріч має намір вирішувати конкретні завдання з Молдовою

20 січня 2012 в 13:31
Придністров'я в цьому році зосередиться на вирішенні конкретних завданнь у відносинах з Молдовою.
shevchuk_pridnestr_ridus.ru.jpg
ridus.ru

В інтерв'ю ZN.UA президент Придністров'я Євген Шевчук зазначив, що 2012 рік буде присвячений вирішенню конкретних проблем, що накопичилися між Молдовою і Придністров'ям: перетину кордонів громадянами, переміщенню товарів, фінансів тощо. «Хотілося б спростити цю процедуру», - сказав він.

Відповідаючи на питання про переговори в форматі «5+2», Є.Шевчук відзначив: «Я прихильник розширення діалогу з усіма зацікавленими сторонами... Якщо мета — творення, створення умов, вибудовування добросусідських відносин, вирішення конкретних проблем громадян, — то ми за такі переговори. Це, на наш погляд, може бути платформою для обговорення більш складних політичних проблем. Потріб­но рухатися до вирішення будь-якої складної проблеми через інтереси конкретних громадян».

Нагадаємо, що «5+2» передбачає переговори в такому форматі: Молдова і Придністров'я - сторони конфлікту, Росія, Україна - гаранти й посередники, ОБСЄ - посередник, Євросоюз і США.

Детальніше читайте в інтерв'ю Євгена Кулика з новообраним президентом Придністров'я Євгенієм Шевчуком у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

 

Читайте також

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...