Президент Польщі побоюється, що Україна піде на Схід

29 травня 2012 в 14:08
Коморовський переконаний, що європейським політикам необхідно поєднувати заохочення і натиск на українську владу. У той же час, він переконаний, що вектор інтеграції повинні визначити самі українці.

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає за необхідне вести прагматичну політику щодо української влади, намагаючись наблизити Україну до інтеграції з ЄС, а не відштовхнути її до інтеграційних проектів з РФ. Таку думку він висловив у програмі Tomasz Lis na zywo, коментуючи відносини України з Європейським Союзом.

Коморовський зазначив, що польська влада зацікавлена в інтеграції свого найбільшого безпосереднього східного сусіда, яким є Україна, із західним світом, назвавши актуальною перешкодою на цьому шляху справу екс-глави уряду Юлії Тимошенко.

«Давайте не будемо залишати Україну на її шляху до західного світу, бо піде на Схід», - сказав Коморовський.

У той же час президент Польщі зазначив, що тільки українці можуть самі вирішити, куди хочуть інтегруватися і самі повинні знайти вирішення справи екс-прем'єра, звільнення якої вже десятий місяць домагаються європейські політики.

«Сьогодні необхідно поєднувати певний прагматизм впливу на українську владу з одночасною спробою домогтися того, щоб Україна після виборів мала новий шанс на прискорення процесів європейської інтеграції з західним світом», - сказав Коморовський.

Він висловив думку, що європейським політикам необхідно поєднувати заохочення і натиск на українську владу, домагаючись змін національного законодавства, що робить можливим засудження за політичні рішення.

Коморовський також зазначив, що вважає правильним свої заклики не бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні через справу Тимошенко.

Читайте також:

Туск назвав візит Януковича до Варшави на Євро-2012 «природним, але некомфортним»

Польща назвала загрозою для подальшого зближення з ЄС внутрішню ситуацію в Україні


Коморовський не приїде до Януковича, якщо не зміниться ситуація з Тимошенко

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...