Топ Новини

Президент Могилянки Сергій Квіт вважає арешт Тимошенко "великою помилкою"

5 серпня 2011 в 14:27
Президент Національного університету "Києво-Могилянська Академія" Сергій Квіт, який підписав нещодавно лист до президента з питань боротьби з корупцією, негативно поставився до арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це ZN.UA заявив сам С.Квіт. Він вважає, що не всіх процесуальних процедур було дотримано.

«Я негативно ставлюся до арешту Тимошенко. У цій ситуації суд йде не просто над людиною, яка займала державну посаду, а над людиною, яка знаходиться в політичній опозиції до влади. Тому мені здається, що суду потрібно бути дуже коректним і дуже уважним до самої процедури. Мені, наприклад, незрозуміло, чому не дали час на ознайомлення з документами. Тут суду потрібно працювати настільки чисто, щоб було зрозуміло, що це не суд над опозицією. На жаль, всіх цих процедур, як на мене, чітко не дотримуються. Більшість наших громадян сприймуть це як розправу над опозицією. Тому я ставлюся до арешту негативно. Весь антураж навколо цього суду носить характер політичної боротьби. Сьогоднішній арешт Тимошенко не піде на користь цьому суду. Це дуже велика помилка», - зазначив С.Квіт.

Також президент Києво-Могилянської Академії зазначив, що після арешту справа з юридичної площини повністю перейшла в політичну.

«Якщо по суті цієї судової справи і є в чому дорікнути Тимошенко, і якщо тим же прокурорам є що сказати з приводу того, що Юлія Володимирівна виконувала дії, які можна кваліфікувати як корупцію, то тепер про це ніхто не згадає. Тепер справа повністю переходить у політичну площу. Тому мені важко сказати, що цей арешт - це боротьба з корупцією», - заявив С.Квіт.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...