Президент Греції закликав консерваторів сформувати уряд негайно

18 червня 2012 в 15:30
Грецькі консерватори, які перемогли на виборах, пообіцяли поважати домовленості з Євросоюзом і міжнародними фінансовими інститутами про умови виділення Афінам зовнішньої допомоги для подолання гострого боргової кризи.

Президент Греції Каролос Папуліас закликав лідера консервативної партії «Нова демократія» Антоніса Самараса, що перемогла на виборах, вже сьогодні сформувати новий уряд. Перед врученням відповідного мандата Самарісу, президент підкреслив: «Країна ні години не може залишатися без управління».

Наразі лідер консерваторів веде переговори з керівником соціалістів Евангелосом Венізелосом - його партія ПАСОК посіла третє місце на виборах. Керівництво ПАСОК закликає сісти за стіл переговорів й інші ліві партії.
 
Однак ліворадикальна СІРІЗА на чолі з Алексом Ціпрасом, що зайняла друге місце,  відмовилася брати участь у керівній коаліції.
 
Світові лідери привітали результати повторних парламентських виборів, позитивно відреагували і фондові ринки. Грецькі консерватори обіцяли поважати домовленості з Євросоюзом і міжнародними фінансовими інститутами про умови виділення Афінам зовнішньої допомоги для подолання гострої боргової кризи.
 
 
Нагадаємо, за результатами парламентських виборів «Нова демократія» отримала відносну більшість місць на виборах e парламенті Греції - 29,65% голосів і 79 місць (а також 50 місць, належні переможцям голосування, разом - 129 місць). Ліворадикальний блок СІРІЗА отримав 26,9% голосів і 71 місце в парламенті. Лівоцентристська партія ПАСОК отримала 12,28% і 33 місця в парламенті, «Незалежні греки» - 7,51% і 20 місць, «Золота зоря» - 6,92% і 18 місць, «Демократичні ліві» - 6,25% і 17 місць, Комуністична партія Греції - 4,5% і 12 місць.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...