Президент Європарламенту сподівається, що до КК внесуть поправки і Тимошенко відпустять

11 жовтня 2011 в 11:23
Президент Європарламенту Єжи Бузек жалкує у зв'язку з вироком екс-прем'єру Юлії Тимошенко і чекає на його перегляд під час оскарження.

"Я глибоко жалкую щодо вироку, винесеного українським судом стосовно Ю.Тимошенко, яким її засуджено до семи років в'язниці...Я очікую, що вирок буде переглянутий в ході процесу оскарження", - йдеться в заяві Є.Бузека.

Президент Європарламенту вважає, що затримання і стан "цього вироку викликає стурбованість щодо політично вмотивованої його природи і щодо вибіркового використання законодавства в Україні".

"У мене є серйозні сумніви щодо справедливості, незалежності і прозорості цього суду", - заявляє Є.Бузек.

Він нагадав, що стаття, за якою засудили Ю.Тимошенко, була прийнята ще за часів СРСР.

"Це - дивна практика у демократичній країні. Україна - велика країна, яка заслуговує на краще", - підкреслив він.

У зв'язку з цим Є.Бузек висловив надію, що до Кримінального кодексу незабаром буде внесено відповідні поправки і їх проголосує Верховна Рада.

"Зміцнення верховенства права та боротьба з корупцією життєво важливі не тільки для завершення перемовин щодо угоди про асоціацію до кінця цього року і поглиблення відносин Україна-ЄС, а й для консолідації демократії в Україні", - заявив Є.Бузек.

Президент Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс після оголошення вироку Юлії Тимошенко заявив про необхідність припинити з Україною перемовини щодо Угоди про асоціацію.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...