Президент Європарламенту повідомив Литвину, що він думає про свободу в Україні

12 травня 2011 в 07:08
Президент Європарламенту Єжи Бузек під час зустрічі зі спікером Верховної Ради України Володимиром Литвином у Страсбурзі 10 травня висловив свою стурбованість ситуацією зі свободами в Україні, повідомляє прес-служба президента Європарламенту.

«Під час нашої відкритої і чесної дискусії зі спікером В.Литвином я відзначив прогрес України у прискоренні діалогу з ЄС, зокрема, у переговорах про угоду про асоціацію і глибоку і всебічну зону вільної торгівлі. Я визнаю важливість досягнутої політичної стабільності», - цитує прес-служба президента Європарламенту.

«Водночас, я також поділився нашою заклопотаністю, зокрема, ситуацією зі свободою преси, верховенством права і незалежністю судової системи в Україні. Відповідність наших систем - основне», - додав Є.Бузек.

Президент Європарламенту заявив, що події у Північній Африці продемонстрували - «стабільність без демократії не працює».

Є.Бузек також підтвердив, що в Європарламенті зберігається об'єднана позиція щодо підтримки якомога більш тісних відносин з Україною.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...