Прем'єр Грузії звинуватив опозицію в бажанні перетворити країну «в бідну губернію Росії»

27 вересня 2012 в 15:17
Грузинський прем'єр переконаний, що грузинські політики, які вважають, що приєднання Грузії до Росії принесе країні благо, помиляються. Представники більшості опозиційних партій назвали подібні твердження «абсурдними», оскільки ніхто з них не ратує за приєднання.
1.jpg
nr2.ru

Влада Грузії звинуватила опозиціонерів у бажанні перетворити країну в бідну губернію Росії. Відповідна заява прозвучала з вуст прем'єр-міністра Грузії Вано Мерабішвілі.

"Помиляються ті грузинські політики, які вважають, що дружба з Росією і приєднання Грузії до РФ принесе нашій країні благо", - заявив він, додавши, що "приєднана до Росії Грузія буде бідною губернією РФ".

Тим часом представники більшості опозиційних партій назвали подібні твердження "абсурдними". Вони вважають, що це просто спроба "дискредитувати опозицію, оскільки ніхто з них не ратує за приєднання Грузії до Росії".

За їх словами, опозиційні та громадські організації виступають "за нормалізацію відносин з РФ на основі державних інтересів незалежної Грузії, чого не змогло домогтися нинішнє керівництво країни".

Парламентські виборів в Грузії повинні пройти в понеділок, 1 жовтня.

Читайте також:

У Грузії чекають від російських військових навчань «Кавказ-2012» повторення війни

Естонський міністр розповів про підготовку Росією «другого етапу завоювання Грузії»


У Грузії відео тортур ув'язнених викликало масові протести і відставки в уряді (ВІДЕО)

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...