Представник України при ЄС стверджує, що у нас «реальна євроінтеграція», а не «м'яка ізоляція»

4 жовтня 2012 в 06:26
За період з січня цього року Брюссель відвідали 111 українських делегацій, тому про м'яку ізоляцію говорити не можна», стверджує представник України при ЄС. Реальні результати євроінтеграції: «ми підписуємо угоду на 200 мільйонів євро, і нам дають гроші на модернізацію ГЕС».
euroflag_.jpg
kmu.gov.ua

За період із січня цього року Брюссель відвідали 111 українських делегацій - це навіть більше ніж у минулі роки. Тому про м'яку ізоляцію говорити не можна - Україна рухається до підписання договору про асоціацію ЄС. Про це в ефірі «5 каналу» заявив представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

«За період із першого січня, до середини вересня, у мене у Брюсселі було 111 делегацій. Відвідини минулого тижня, візит першого віце-прем'єра відповідального за євроінтеграцію Валерія Хорошковського, візит міністра енергетики Бойка, і навіть був короткий візит третього президента Ющенка», - зазначив Єлісєєв.

- У Євросоюзі заявили про початок персональної ізоляції Януковича


Представник України при ЄС не сумнівається, що угода про асоціацію буде підписана.

«Реальні результати: ми підписуємо угоду на 200 мільйонів євро, і нам дають гроші на модернізацію ГЕС. Зараз ми почали займатися не абстрактною дипломатією і не абстрактною інтеграцією, ми займаємося реальною інтеграцією. Багато хто висловлював сумніви, що ми закінчимо переговори щодо угоди про асоціацію - ми це зробили, висловлювалися заперечення, що ми ніколи не парафуємо угоду - нещодавно ми це зробили, а зараз ми рухаємося в напрямку підписання угоди», - підкреслив дипломат.

- Янукович розповів про підготовку до ратифікації угоди про асоціацію з ЄС: робота продовжується

Нагадаємо, 30 березня 2012 глави делегацій на переговорах України і Європейського союзу парафували Угоду про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. 19 липня представниками України і Європейської комісії в Брюсселі було парафовано текст угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, який є невід'ємною частиною угоди про асоціацію.

Однак у Європі сумніваються в готовності України до угоди. Зокрема, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт за підсумками зустрічі з послом Швеції в Україні 12 червня в Стокгольмі написав у своєму блозі, що євроінтеграцію України зупинено, і подальший розвиток подій залежить від керівництва країни та ключ до розв'язання цієї ситуації в руках української влади.

Українська ж влада вважає, що країна семимильними кроками рухається в Європу. Зокрема, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, «темпи просування України по шляху євроінтеграції не сповільнилися, а — навпаки — прискорився»
.

Читайте також:

Янукович попередив Євросоюз про неприпустимість тиску на Україну

Азаров має намір активізувати євроінтеграцію після виборів

Саміт Україна-ЄС перенесено на 2013 рік

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...