Топ Новини

Правоохоронці гроші виділені на Євро-2012 витрачають на автомобілі та ремонти

14 січня 2011 в 12:30
Правоохоронці неефективно використовують кошти, виділені на забезпечення правопорядку та безпеки під час Євро-2012. До такого висновку відомство прийшло за результатами аудиту. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Правоохоронці неефективно використовують кошти, виділені на забезпечення правопорядку та безпеки під час Євро-2012. До такого висновку відомство прийшло за результатами аудиту. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

«Протягом останніх трьох років МВС і СБУ виділено 80 мільйонів гривень державних коштів на забезпечення громадського порядку, дотримання безпеки та протидію терористичної діяльності під час проведення Євро-2012», - наголошується у повідомленні.

«Правоохоронні органи в цілому виконали тільки четверту частину із запланованих ними заходів, причому переважна більшість з яких не потребували фінансових витрат», - зазначає прес-служба.

«Основна причина неефективного використання коштів за програмою Євро-2012 у частині забезпечення правопорядку і безпеки на період футбольних змагань - неповнота і несвоєчасність фінансування, а також недосконалість управлінських дій», - вважають у відомстві.

«Незважаючи на те, що витрати на заходи з підготовки та проведення Євро-2012, починаючи з 2009 року, визначено захищеними статтями держбюджету, передбачене джерело фінансування - надходження до Стабілізаційного фонду - не забезпечило своєчасності і повноти спрямування коштів», - заявили в Рахунковій палаті .

Також прес-служба зазначила, що «значна частина прогнозованих обсягів фінансування визначена для правоохоронних органів аж на 2011-2012 роки, що ставить під сумнів ефективне і повномасштабне використання коштів, у такі стислі терміни».

«Внаслідок неефективних управлінських рішень силові відомства не зуміли привести показники галузевих програм у відповідність з показниками програми Євро-2012, а заплановані заходи не відповідали реальним потребам і наявним фінансовим ресурсам», - наголошується в повідомленні.

Як заявили у відомстві, «виділені з бюджету кошти в основному спрямовувалися не на виконання пріоритетних заходів з підготовки та проведення чемпіонату, а на забезпечення поточних потреб: капітальний ремонт відомчих споруд, закупівлю аудіо-відеотехніки, придбання автомобілів, пально-мастильних матеріалів тощо».

«Таким чином, залишилася невиконаною переважна більшість заходів щодо підвищення рівня технічного оснащення та тилового забезпечення підрозділів правоохоронних органів», - відзначили у Рахунковій палаті.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...