ПР планує об'єднатися ще з двома партіями

19 березня 2012 в 07:27
Партія регіонів має намір об'єднатися ще з двома партіями. За словами заступника голови ПР з ідеології Володимира Демидка, в деяких партіях їх цікавить тільки лідер. Крім того, Демидко зазначив, що сценарій об'єднання з іншими політсилами буде не такий як з був з «Сильною Україною».
party_of_regions_DSC6711_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Партія регіонів планує об'єднатися ще з двома партіями. Про це повідомив заступник голови ПР з ідеології Володимир Демидко.

«Не думайте, що процес об'єднання завершився. На підході ще дві партії», - запевнив Демидко, коментуючи об'єднання ПР з партією «Сильна Україна», пише
Коммерсант-Украина.

На зауваження про те, що «Єдиний центр» і «Народна партія», які раніше згадувалися в цьому контексті, відмовилися від об'єднання, політик сказав: «Я не буду наводити назви, але це не ті партії, які ви згадали. І врахуйте, що сценарій об'єднання може бути не таким, як з Тігіпком. Є партії дрібніші, в яких нас цікавить одна людина - яскравий лідер. І ми можемо запропонувати умови, на яких він піде з нами на вибори».

Як повідомлялося, у суботу, 17 березня, відбулося друге засідання ІІ Національного з'їзду партії «Сильна Україна», на якому було прийнято рішення про саморозпуск партії. Всім членам рекомендували вступати у Партію регіонів.

Читайте також:

Партія Тігіпка приєдналася до Партії регіонів

Партія Литвина відмовляється вливатися у Партію регіонів з ідеологічних причин

Балога відхрестився від впливу на відносини ПР і »Сильної України»

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...