Топ Новини

Поява України в списку країн, звідки втекли євреї, говорить про слабкість Києва

29 вересня 2011 в 13:35
Якщо справа дійде до загального голосування на Генеральній асамблеї ООН з питання визнання Палестини й супе­речностей на той час зняти не вдасться, а чіткої консолідованої позиції країн-членів Євросоюзу не буде, то Україна, швидше за все, буде відсутня в залі на момент голосування.

Про це в своїй статті для ZN.UA пише експерт Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос. На його думку, такий сценарій розвитку подій цілком вкладається в ту політичну поведінку, яка характерна для України і щодо інших спірних міжнародних питань.

«А як же тоді розглядати той факт, що наша країна вже має на своїй території Палестинське посольство і цілого надзвичайного та повноважного посла, а також свого часу вже визнавала палестинську державу? А ніяк. Чому, зрештою, ми мусимо бути принциповими саме в цьому конкретному випадку, тоді як безпринципні в багатьох інших?», - пише автор

Але, як не дивно, назва нашої країни вже прозвучала з трибуни ООН у розглянутому контексті, зазначає І. Семиволос. Прем’єр-міністр Ізраїлю, виступаючи, назвав Україну в одному ряду з Іспанією, Варшавським повстанням та нацистами як країну, звідки втікали євреї, рятуючись від погромів. Мабуть, він хотів іще раз підкреслити важливість для єврейського народу питання безпеки, але запропонований ним список викликає, щонайменше, запитання.

«І якщо появу Іспанії в списку можна пояснити її принциповою позицією в палестинському питанні, то появу України, можна, мабуть, пояснити хіба тільки нашою слабкістю», - вважає експерт.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Ігоря Семиволоса «Близькосхідний конфлікт: інструкція до застосування».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...