Посол Євросоюзу Тейшейра і не збирався зустрічатися з Тимошенко, - Партія регіонів

18 червня 2012 в 13:40
Посол ЄС в Україні Пінту Тейшейра не мав наміру зустрічатися з Юлією Тимошенко в лікарні, як неодноразово про це заявляв, так як не подавав офіційних заяв через український МЗС, стверджують в Партії регіонів. Крім того, на думку регіонала Олега Надоші, Тейшейра вже давно «перестав виконувати функції посла ЄС, перетворившись на типового політика, який знаходиться на боці опозиції і виконує всі її завдання».
teisheira_tejsh_manuel_pinto_Jose_Teysheyra_24-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра не мав наміру зустрічатися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка здійснює курс лікування в Центральній клінічній лікарні № 5 "Укрзалізниці" в Харкові. Про це заявив народний депутат Партії регіонів Олег Надоша.

"Складається враження, що Пінту Тейшейра не мав намірів з нею (Тимошенко), зустрічатися. Адже ми бачили лише її заяву про бажання зустрітися з главою представництва ЄС в Україні, а від самого посла офіційних звернень через МЗС, як це вимагає українське законодавство, ми не бачили. Крім того, вся країна знає і спостерігає за тим, яка кількість представників міжнародного співтовариства та євродепутатів уже були допущені до екс-прем'єра. Це безпрецедентне явище не тільки для України, а й для будь-якої іншої держави світ ", - сказав депутат, якого процитувала прес-служба партії.

- Посол Євросоюзу не розуміє, чому йому не можна до Тимошенко, а іншим можна

За словами депутата, влада не перешкоджає нікому, хто хоче поспілкуватися з Тимошенко. "Лише за час її перебування в Качанівській колонії і лікарні екс-главу уряду відвідали представники ПАРЄ, Freedom House, Європейського парламенту, міжнародні лікарі, різноманітні посли і навіть президент Литви. Про що це свідчить? Про те, що пенітенціарна служба Україна демонструє небачену відкритість , а влада цьому ніяк не перешкоджає", - додав Надоша.

"Якби у Тейшейри було бажання бачити Тимошенко, він, щонайменше, не планував би цей візит, по-перше, у вихідний - неділя, а по-друге, без попередження і належних офіційних формальностей", - пояснив свою позицію парламентарій.

Крім того, на думку парламентарія, Тейшейра вже давно перестав виконувати функції посла ЄС, перетворившись на типового політика. "Він перебуває на боці опозиції та виконує всі її завдання", - резюмував Надоша.

- Тимошенко за час ув'язнення відвідали 27 іноземців

Як було повідомлено, Тимошенко за період перебування в лікарні відвідали президент Литви Даля Грібаускайте, посол США в Україні Джон Теффт і другий заступник держсекретаря США Томас Мелія, співдоповідачі ПАРЄ з питань України Маіліс Репс і Марієтті де Пурбе-Лундін, віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич, європарламентарі від фракції "зелених" Ребекка Хармс і Вернер Шульц та ін.

Однак голові представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейрі протягом 10 місяців не вдається відвідати Тимошенко.

Читайте також:

Європарламентарій проігнорував журналістів після відвідин Тимошенко. У ДПтС запевнили, що йому все сподобалося

Президент ПАРЄ планує зустрітися з Юлією Тимошенко

Представники ПАРЄ поговорили з Тимошенко про здоров’я і політику

Президент Литви показала свої фото з ​​Тимошенко в лікарні (фото)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...