Посол Великобританії: Ситуація в Україні не наскільки загрозлива, щоб вводити санкції

14 березня 2012 в 18:08
euroflag_flag_ukr_es.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Посол Великобританії в Україні Лі Тернер вважає, що ситуація в Україні не наскільки загрозлива, щоб європейські країни застосовували до неї санкції. Про це він сказав сьогодні під час зустрічі зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, говорячи про санкції, які могло б застосувати Сполучене Королівство щодо України, враховуючи політичну ситуацію в країні, Тернер зазначив, що, вирішуючи питання щодо санкцій, перш за все оцінюється ймовірність ефективності їх введення, їх значення і ступінь проблематичності країни.

Наразі, за ​​словами посла, ситуація в Україні не наскільки загрозлива, щоб санкції були застосовані.

В цілому говорячи про свої враження від України, де він завершує дипломатичну місію, Тернер підкреслив, що «Україна - прекрасна держава, але могла б бути кращою».

«Україна має велику територію і вигідне географічне положення, але її стандарти є невисокими. Вона має всі можливості, щоб стати однією з найрозвиненіших країн у світі, але це не справа простих громадян - це справа вашого уряду, і він повинно важко працювати для того, щоб Україна досягла успіху на міжнародній арені», - сказав посол Великобританії.

Нагадаємо, що 26 січня 2011 року парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію про стан демократії в Україні. Депутати ПАРЄ звернулися до українського керівництва з проханням вжити заходів для звільнення колишніх членів уряду та надання їм дозволу на участь у майбутніх парламентських виборах. У ПАРЄ нагадали, що у випадку, якщо вимоги Асамблеї не будуть виконані, буде розглядатися можливість введення санкцій проти України.

Читайте також:

Санкції, які Європа відпрацювала на Білорусі, можуть бути застосовані до України, - Безсмертний


ПАРЄ вкотре пригрозила Україні санкціями

Регіонали задоволені резолюцією ПАРЄ, згідно з якою Україні загрожують санкції

Кожен «маленький українець» може ускладнити життя чиновникам-корупціонерам

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...