Топ Новини

Посол Тихонов відмовився зустрічатися з білоруським чорнобильцем, побоюючись прохань грошей

26 січня 2012 в 08:53
Українські дипломати відмовилися зустрічатися з білоруським чорнобильцем Олександром Волчаніним, оскільки вже мали негативний досвід спілкування з ними.

Посольство України у Білорусі пояснило причини, через які посол Віктор Тихонов відмовився зустрічатися з головою «Союз Чорнобиль-Білорусь» Олександром Волчаніним.

Як наголошується в заяві посольства, О.Волчаніну «було запропоновано звернутися з офіційним листом, виклавши по суті мету зустрічі, оскільки вже наявний у співробітників посольства досвід спілкування з Олександром Волчаніним характеризує його далеко не у кращій якості».

«Також, беручи до уваги той факт, що в засобах масової інформації відсутні будь-які відомості про діяльність ГО «Союз Чорнобиль-Білорусь», посольство України звернулося до відповідних органів Республіки Білорусь з проханням надати інформацію про дану організацію. В отриманій відповіді було зазначено, що про роботу вищевказаної організації в рамках чорнобильських проектів на території Республіки Білорусь інформації немає», - йдеться в заяві посольства.

Нагадаємо, що напередодні О.Волчанін заявив, що в українському посольстві відмовили йому у зустрічі, пояснивши, що мають намір співпрацювати тільки з держчиновниками.

У посольстві також зазначили, що у 2010 році посол України у Республіці Білорусь вже зустрічався з Олександром Волчаніним. «За результатами зустрічі у посольства склалося тверде переконання, що діяльність даного громадянина Білорусі має мало стосунку до захисту прав чорнобильців і здебільшого зводиться до проблем внутрішньополітичного характеру Республіки Білорусь та надання їй, в тому чи іншому вигляді, матеріальної допомоги», - стверджують дипломати.

«Посольство України у Республіці Білорусь готове надати пану Волчаніну можливість змінити уявлення посольства про рід його діяльності та організувати зустріч із послом України Віктором Тихоновим», - йдеться в документі.

Читайте також

Янукович призначив Тихонова новим послом України у Білорусі

Безсмертний: У Києві всі розуміли, що я не прийду на інавгурацію до диктатора

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...